Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok mondani hasizomgyakorla...

Tudtok mondani hasizomgyakorlatokat?

Figyelt kérdés
de főleg amit könnyű itthon is megcsinálni és max 1 óránál több ne legyen

2012. aug. 27. 18:39
 1/5 anonim válasza:

Ahhoz, hogy kocka hasat hozz össze elég 3×15 perc hetente edzeni a hasat. Nem kell órákban gondolkozni. Persze ez kb 1 év. Én a lábemelést javaslom felülés helyett, mivel jobban megterheli a törzset és jobb eredmény.

Szerintem ezt csináld ha bírod:

- 3 × 10 nyújtott lábbal lábemelés talajon

- 2 × 15 térdfelhúzás függeszkedésben (egy rúdon lógva :D)


Ha ez neked könnyű vagy nehéz írj vissza ide, de szerintem ez már elég kemény hasedzés amivel kockák lehetnek a törzseden.

2012. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:

Tudnék, de neked az alapokat kéne megismerned. Komolyan.

1 óránál egy teljes test gyakorlat sem lehet hosszabb. Csak hasizomra nem szabad gyúrni, mert elég fura lenne a tartásod tőle. Ha hasra hízol, azon a hasizomgyakorlat nem segít. Mi a gondod, mi a célod?

2012. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3x50 térdemelés.

3x50 csípőemelés.

2012. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

én már fogytam de most kisit izmosodni is szeretnék,nem fogyni :)

2012. aug. 28. 17:56
 5/5 poiu ***** válasza:
Akkor vágj bele a kezdő testépítő programba vagy kezdj fegyencedzést. Érdemes pár órát rászánnod az olvasásra. Pl. ha sok imétlésben csinálsz egy gyakorlatot (50 felülés) nő az állóképességed, de nem lesz nagyobb az izmod.
2012. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!