Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiaknak is...

Szerintetek a férfiaknak is le kellene mondani a cukorról, lisztről?

Figyelt kérdés

Én - nőként - odafigyelek erre, állandóan egészségesen táplálkozom, az egész életem szinte egy fogyókúra. De a páromat nem tudom rávenni, hogy ne egyen cukrot vagy péksüteményt, pizzát, zsíros kajákat. Nem sokat eszik, talán 2x egy nap, de engem zavar.

Nem izmos, az nem baj, viszont szeretném, ha úgy enne, mint én.

Vagy ez az életmód inkább nőknek való?

Férfiak válaszát is várom, ki hogy oldja ezt meg! Nagyon köszönöm.


2012. aug. 25. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

én ugyan nem férfi vagyok, de ha amúgy nincs elhízva, mit zavar az téged, hogy nem követi a hóbortjaidat? Ahogy leírtad, nem extrém módon eszik, hanem úgy, mint bárki más. Gondolom, nem kilószámra tömi magába az édességet, meg a többi kaját. Akkor mi a gond?

miért akarod ráerőltetni azt, amit nem szeretne?

2012. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hova ez az általánositás, én férfi vagyok és sem cukrot sem lisztet nem eszek.
2012. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt ilyen barátnőm..6 hónap után elhagytam mert folyton salátával tömött volna mint valami hülye nyulat.
2012. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem általánosítok, kérdezem, hogy nekik is kellene-e..ez a kérdés.

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 25. 14:49
 5/17 A kérdező kommentje:
És ti sportoltok mellé valamit? Mert a párom nem. El fog hízni...
2012. aug. 25. 14:50
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Senkit nem lehet megmenteni saját magától. És ne erőszakold rá az akaratod, mert a végén te szívod meg.
2012. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha mindent mértékkel eszik, nem fog elhízni.
2012. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem és nagyon szépen köszönöm. Akkor folytatom neki a süti sütést :)
2012. aug. 25. 14:53
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
jól teszed. :) Nagyon szívesen.
2012. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem szabad egy párkapcsolatban ráerőltetni a másikra. Szabad viszont a saját példamutatásoddal, szelíd, nem a másik agyára menő megkínálással próbálkozni, hogy a saját étkezési szokásaidat a másikba szivárogtassad. Persze az is rendjén való, ha te csak általad egészségesnek tartott dolgokat veszel vagy főzöl - ha szerinted a pizza egészségtelen, akkor nem kötelező pizzát sütnöd.


Másrészt kompromisszumokat kell kötni. Az én barátom vegetáriánus, ezért - ha majd a felesége leszek - valószínűleg nem fogok húsos ételeket főzni otthon. De a munkahelyemen, étteremben stb. ugyanúgy fogok húst is enni. Ő ebbe nem is akar beleszólni - ennek ellenére jóval kevesebb húst eszem, mióta ismerem őt.

2012. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!