Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiaknak is...

Szerintetek a férfiaknak is le kellene mondani a cukorról, lisztről?

Figyelt kérdés

Én - nőként - odafigyelek erre, állandóan egészségesen táplálkozom, az egész életem szinte egy fogyókúra. De a páromat nem tudom rávenni, hogy ne egyen cukrot vagy péksüteményt, pizzát, zsíros kajákat. Nem sokat eszik, talán 2x egy nap, de engem zavar.

Nem izmos, az nem baj, viszont szeretném, ha úgy enne, mint én.

Vagy ez az életmód inkább nőknek való?

Férfiak válaszát is várom, ki hogy oldja ezt meg! Nagyon köszönöm.


2012. aug. 25. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is csak kétszer eszek egy nap, reggelit és ebédet. Mindkettőt a munkahelyemen, így a barátnőm nem vesz észre ebből semmit :)
2012. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És sportolsz? Nem hízol? Ne haragudj, ha indiszkrét de engem ez annyira foglalkoztat...Mert nem értem, hogy nektek miért megy jobban a súlytartás, mint a nőknek...
2012. aug. 25. 15:17
 13/17 anonim ***** válasza:

ne erőltesd rá az akaratod mert a vége egy jó kis összeveszés de egy-két trükköt bevethetsz

pl csinálj zöldségleveseket, főleg amit tudod hogy ő is szeret és mondjuk pl egy csontlevesnél pórbáldk ki hogy tészta helyett nagy májgombóccal kínálod hátha bejön

ha egytálétel van próbálj minél többféle zöldséget felhasználni, de amiket ő is szeret

pl töltött paprika, lecsó, rizottók, zöldséges rizseshús, zöldséges-husos tészták stb

tegyél az asztalra mindig savanyúságot és friss zöldségsalátát is

sütiknél próbálj gyümölcsös piskótát, túró vagy joghurtost csinálni

zöldségkrémet készíts hátha megkívánja a reggelihez

rántotta kevés olajon minél többféle zöldségekkel

párolt, zacskóban sült vagy minimális zsiradékon, párolt husok halak ezekhezu tetszés szerint savanyúság v gyümölcsöt is tudsz kínálni

készísd el a kedvenc főzelékét

2012. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a férfiak eleve kevésbé hízékonyak.. a nők genetikailag a zsírtárolásra vannak kódolva a terhesség és fészekrakás, utódnevelés miatt.
2012. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát, akkor csak az egészsége miatt becsempészek majd egy kis zöldséget az ebédbe :)

Remélem nem ettől fog hízni...

2012. aug. 25. 16:26
 16/17 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani, hogy nekem nagyon fontos a testmozgás, és nem tudnék magam mellett olyat elviselni, aki egy tunyacsáp. Egyébként sz ilyen kajáktól szépen el lehet hízni 0 mozgással: évente plusz 10 kg.

De ahogy az egyik válaszoló is írta, nem lehet senkit sem megvédeni saját magától. Ő választotta ezt az életmódot, a levét is ő fogja meginni.

Az alkoholista ember helyett sem tud leszokni senki.

2012. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Férfiaknak gyorsabb az anyagcseréljük alapból. Sajnos lányok ez ilyen. :( Más részt több izom van rajtuk és annak a mennyisége egyenesen arányos az anyagcsere sebességével, magyarul minél több van annál gyorsabban égeti el a szervezet a felvett energiát. Ezért van az, hogy például egy olimpiai úszó, megeszik naponta 12ezer kalóriát és mégis olyan alacsony a testzsír százaléka, hogy az már az életben maradáshoz szükséges minimális mennyiség határát súrolja.
2012. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!