Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hibáztam. (többi...

Mit tegyek? Hibáztam. (többi lent)

Figyelt kérdés
nyáron nem nagyon figyeltem arra h mit eszek,napi 5 jégkrém,csipszek,cola folyamatosan,sok menyiségben sok dolgot.és hát rámjött "pár" kiló :$ most mértem magam 168/55 újra a régi akarok lenni.mit tegyek?milyen fogyókurát ajálotok?(privibe ha akartok képet is küldök meg ott beszélhetünk)

2012. aug. 27. 07:12
 1/5 poiu ***** válasza:
Nem tűnik soknak. Mi volt a régi? Mindenesetre úgy tűnik, nem fogyóznod kéne, hanem elfelejteni a szemét kaját - lehetőleg örökre és sok mozgás. Küldj képet, lehet, hogy aza alapjén másként látnám.
2012. aug. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hibának fogod fel az evést? itt mentálisan van akkor baj,nem a táplálkozásoddal. 168 centi vagy és 55 kiló.a testsúlyod még majdnem kevés is ehhez a magassághoz. javaslom kicsit gondolkodj el ezen a dolgon...az evés nem bűn.ha annak tartod,akkor keress egy jó pszichológust,aki kinevel a hülyeségből.

hozzáteszem,a pasiknak olyan csajok kellenek,akiken van mit fogni,nem csontvázak.

2012. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem vagy észnél. mennyi volt a régi súlyod ehhez a magassághoz, 45 kiló? nevetséges! nem lefogynod kell,hanem elfelejteni a műanyag kaját! de ebből a súlyból ha még fogysz,csont és bőr leszel,az meg igazán szánalmas és visszataszító! ne legyél már ilyen drámai,hogy "hibáztál" meg a "régi akarsz lenni", tényleg nevetséges, mégis itt hol a hiba? egyszerűen csak szokj rá az egészséges étrendre, és mozogj,de lefogynod abszolút nem szabad.
2012. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igen visszaszokok az egészséges kajára :)
2012. aug. 27. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:
a fogyás túl általános dolog, mert hiába kicsi a súlyod, még lehet zsírt égetni úgy, hogy izmot szedsz fel.. El tudom képzelni, hogy semmi izmod sincs, ha ilyen vackokat eszel, ami pedig fontos lenne, mert az izom érték a szervezetednek és szép alakod lesz tőle!Így látatlanban valószínűsítem, hogy izmot kell építened elsősorban és talán zsírt égetned, de ezt kép alapján egyszerűbb lenne. Tolhatsz egy képet, akkor nem a semmiről beszélnék!
2012. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!