Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra után hogyan tudnám...

Adam9211 kérdése:

Fogyókúra után hogyan tudnám eltüntetni a lógó bőrt?

Figyelt kérdés

8 hónap alatt 131 kilóról 92 kilóra fogytam... Szeretném valahogy eltüntetni a lógó bőrt főleg a hasamról, de plasztikai sebészet nélkül! Használok bőrfeszesítő krémeket, de csak nagyon minimálisan használ... Súlyzós edzést is csinálok már kb. fél éve, de ez sem sokat segít, mert nem kevés a lógó bőr...

19 éves fiú vagyok, és lelki problémáim is vannak emiatt, szeretnék tippeket és normális válaszokat tőletek!


Ha kérhetem, a pszhichológust és a plasztikai sebészetet ne emlegessétek, már a gondolatától is falra mászok!



2012. aug. 26. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom mennyire lóg, de ha nagyon, nem hiszem hogy izomzattal kilehetne tölteni a zsír utáni helyet, és én személy szerint nem hiszek a kenceficékben. Ezeken kívül (+plasztika) más megoldás szerintem nincs
2012. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi fogyásnál már olyan sok a megnyúlt bőr, hogy csak a plasztika segíthet, hiába is mászol tőle a falra.
2012. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
elote kellett volna gondolkodni mielott gyorsan leadtal ennyi kilot es ha lóg akkor valoszinu nem megfeleloen tornaztal, nem volt megfelelo az etrend, es vizhiany is kialakult kulonben rugalmas lenne a bőröd, tessék edzeni tobbet, megfelelo tornagyakorlatokat vegezni, lemenni edzoterembe ott majd adnak megfelelo tanacsot, aztan elmehetsz kozmetikushoz is, ott majd talan valamit csoinalnak a bőröddel is, es ha semmi sem segit akkor csak az marad h felmaszol majd a falra a sebesztol..
2012. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!