Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mien fogyokurat javasoltok?

Mien fogyokurat javasoltok?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok 168 cm es 73 kg.Nem latszik olyan nagyon hogy kover vagyok de engem nagyon idegesit ez!Leszeretnek fogyni legalabb 55 kg-ra csak az a baj hogy nem tudok lealni az evessel, mien fogyokurat javasoltok?

2012. aug. 26. 17:06
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
52%

Emelgesd a nyelvtankönyvet, az biztosan használ.

Mire megtanulsz magyarul, garantáltan belesoványodsz.

2012. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemakarok semmi rosszat irni de mondanek valamit!Az lehet hogy rosszul irok de azis bisztos hogy neked a szemeddel komoly problemak vannak!Met nemasztirtam hogy"Segitsetek megtanulni irni"hanem azt hogy Mien fogyokurat javasoltok, szolj a doktornak hogy bajvan a szemeddel!
2012. aug. 26. 17:51
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

Ajánlottam...

Inkább a te szemeddel lehet baj, hiszen olvashatóan leírtam, hogy mire megtanulsz helyesen írni, lefogysz.

De csak ha nem lazsálsz, és tényleg szorgalmasan emelgeted azt a nyelvtankönyvet.

De persze ha már most a kifogásokat keresed, akkor ne is várj eredményt.

2012. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne írj hűje ségeket felelj a válaszra vagy ne írj semmit!
2012. aug. 26. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Keruld a cukros,zsiros eteleket es az uditoket.Tobb zoldseget,gyumolcsot,feherjeben gazdag hust egyel es keves krumplit,riszt,kenyeret.

Ha kivansz valami edeset inkabb egyel gyumolcsot vagy keszits turmixot cukor nelkul.Probald az edesseget lecsokkenteni , hogy csak hetente eszel 1-2-szer edesseget es tornassz.Gyalogolj nehany megalot,menj el ha lehet naponta setalni es keress valami tornat amit szeretsz vegezni(kosar,uszas,vagy kereshetsz tornavideokat a youtubeon)

2012. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Na akkor egyszerűbben, kedves 14 éves.

SPORTOLJ!

A testmozgás elégeti a felesleges energiát, és ráadásul segíti az alakodat is karban tartani.

De mint írtam, csak akkor, ha VALÓBAN mozogsz, és nem csak ímmel-ámmal, hanem úgy, hogy lehetőleg el is fáradj tőle.

Tanácsos például egy edzőterembe beiratkozni, lehetőleg valaki olyannal együtt, aki szintén fogyni akar, mert egyedül meglehetősen unalmas az edzés, társsal sokkal könnyebb.


Az étrendeden is változtathatsz. Az hogy sokat eszel csak az egyik dolog, de az sem mindegy hogy mit eszel, és milyen elosztással. Lehetőleg a szénhidrátokat és a fehérjéket ne fogyaszd együtt, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Nem árt utána nézned néhány ilyen táplálkozási javaslatnak, az Internet tele van ilyenekkel.


Azt azonban ismét megemlítem, hogy azt a nyelvtankönyvet is használhatnád, hiszen még a "hülyeség" szót sem tudtad leírni, nem is beszélve a "milyen" kérdőszóról.

Legalább a szép magyar nyelvet ne törd kerékbe!

2012. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy igyál rengeteg vizet, ásványvizet vagy ha a puszta ásványvizet nem nagyon csíped, akor édesített ásványvizet. Egyél napi 5x, de keveset, mert ha annyit fogsz enni 5x mint most akkor hízni fogsz.Minden étkezés előtt igyál min. 16 korty vizet. Az édességekről mondj le és az édes üdítőitalokkról is. Hidd el, ezzel fogsz fogyni lassan, de tartósan. Ja és emellett egy picit nem ártana kicsit sportolni is.Sok sikert a fogyáshoz!
2012. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!