Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a hasamon van egy kis...

Ha a hasamon van egy kis felesleg (zsír), az eltűnik, ha elkezdek felüléseket csinálni?

Figyelt kérdés

Már fogyókúráztam, fogytam 15 kgt és mozogtam biciklizéssel meg futással de most szeretném azt is eltűntetni a hasamról, meg a mellemrôl. Sikerül így, vagy csak olyan lesz, mintha híztam volna? Vagy ártani nem ártokvele?

10 fekvőtámasz

10 felülés

10 hasprés

10 felülés

10 fekvőtámasz.


Emellett diétát nem szeretnék megint tartani és csak otthon este 'edzeni' kicsit. Csak átlagosan szeretnék kinézni. Köszönöm a segítsèget!


2012. aug. 17. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mennyi még az a kicsi, mert ettől lemenni nem fog. Sikerülni nem fog, de semmiképp sem lesz olyan vele, mintha híztál volna. De nem fogsz vele ártani vele. Ajánlom is. De ehhez tudni kellene, hogy mennyi felesleg van rajtad, mert ha tényleg egy kicsi lenne akkor még le is jöhetne. Mert ha izmosodsz, akkor gyorsul az anyagcseréd.
2012. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz semmi!
2012. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Sajna nem tűnik el a felüléstől. Nincs pontfogyasztás.
2012. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Diéta nélkül biztos nem.

De amit leírtál mozgást, az finoman szólva is nevetséges.

Ha nem szeretnél diétázni, akkor fogadd el, hogy nem fognak lemenni az utolsó kilók, amiket amúgy is a legnehezebb leadni.

De döntesz.

2012. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:

Még valami: a 10 x akármi nem sokat jelent. Próbáld meg a sorozatokat végkimerülésig, hogy lásd a 10 mennyire van a max alatt. Ha izmosodni akarsz, a 8-10 ismétlés akkor jó, ha azt utolsót már alig bírod megcsinálni.

Ami a legfontosabb: örülj a 15 kilónak és ne engedd a zsírt visszakúszni. Megtartani az eredményt ezerszer fontosabb, mint tovább eröltetni a fogyást. Ha elakadtál, tekintsd ezt az időt "pihenőnek".

2012. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!