Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt vagy előtt...

Menstruáció alatt vagy előtt több a súlyom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne, hogy a súlyom menstruáció előtt vagy után növekedik meg? Csak azért, mert hiába jött meg (ez már a 4.napom) nem csökkent a súlyom :( el vagyok keseredve, éppen a diétám közepén tartok. Csak a kérdésre várom a válaszokat, nem kell a rizsa. Köszi!

2012. aug. 15. 22:07
 1/5 A kérdező kommentje:
nem után akar lenni, hanem közben, bocsi :)
2012. aug. 15. 22:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyedi. Nekem aznap szokot megugrani mikor megjön, és utána kb. egy héttel áll vissza. Naplózz, és akkor pár hónap alatt tudni fogod, hogy nálad mi a helyzet.
2012. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
60%

Nem értem. Mi a fenéért kell azzal foglalkozni, hogy a mentruációval mennyi kiló jön-megy??? Csak nem azt akarjátok mondani, hogy erre a havi 1 hétre alapozzátok a fogyást???


Nem mindegy, mennyi? A lényeg, hogy az életviteled rendben legyen! Rendes táplálkozás és rendes testmozgás. Aztán ha a vízraktározástól 1-2 kiló leugrik vagy fel, mentruáció ide vagy oda, tök mindegy.


A testsúlyt nem percenként és nem naponta mérjük. Esetleg hetente, de inkább havonta - kiindulási testtömegtől függően.

2012. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak :)

Smartguy86: Ha normálisan teszem fel a kérdést, miért kell ilyen lekezelő, bunkó stílusban válaszolni? Nyilván nem tőled kérdeztem, hisz ilyen téren nem hiszem, hogy van tapasztalatod. Azért köszönöm, hogy írtál, de ha legközelebb is ilyen stílusban szándékozol válaszolni akárkinek is, javaslom, inkább ne tedd.

2012. aug. 16. 10:47
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekem mindig előtte több a súlyom, mert nagyon megköti a vizet a szervezetem ezekben a napokban. Van olyan, hogy kimondottan rosszul érzem ez miatt magam...puffadtak az ujjaim, szemhéjam, de szerencsére mindig elmúlik.
2012. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!