Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális súlyom (lent)?

Mennyi az ideális súlyom (lent)?

Figyelt kérdés

170 cm egy hónap múlva 13 éves lány vagyok reggel 41.1 kg este 41.6 kg (ez mindig így van) nem is akarok kevesebb lenni. Én vagyok az osztályba a legvékonyabb és a 2. legmagasabb lány. )Van egy ribanc aki 150 cm 35 kg-nak néz ki de 44 kg! :O)<-- csak érdekesség :D Tudom hogy most magatokban azt mondjátok

-Jézusom!

-Azta k***a

Mindenki táncon is azt mondja

-De k***a sovány vagy!

-Girhes :D

És mázlimás még a kezem is "nyulka" (hosszú, vékony) a csuklómmal együtt -.-"

Mennyi az ideális súlyom?


2012. aug. 10. 18:53
 1/1 anonim válasza:
Én 168cm vagyok és 65kg.Én 25éves vagyok.Nőies alakom van(van combom,mellem,fenekem)Ennyi idősen én is nagyon sovány voltam,mindenki szekált.Ne aggódj lesz egy folyamat amikor elkezdesz nagyon is nőiesedni és akkor hirtelen hízni fogsz(ez nekem 15évesen jött el) aztán mégegy 21évesen.Ez mindenkinél más.De ne aggódj sport,odafigyelés és nagyon csini csaj lesz belőled :) a mérlegen amikor méredmagad a reggeli súly az ideális!
2012. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!