Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehet fogyni?

Így lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Ha egész nap csak gyümölcsöt (barack, szilva, dinnye) és zöldséget eszek (brokkoli, paradicsom, savanyú káposzta, kovászos uborka)?

Annyi finomság van a piacon, ha egész nap csak ezeket enném, mondjuk hetekig, akkor csúszna le pár kiló? Háromnak örülnék. Emellett sok víz, és amikor nincs az a nagyon meleg és a gyerkőcök engedik torna itthon.


2012. aug. 10. 11:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként elég sokat tudok enni.
2012. aug. 10. 11:38
 2/8 anonim válasza:
Helló...Hát inkább gyümölcsöket ne nagyon mert abban is van cukor mondjuk lehet de zöldséget többet.De ezeket sem lehet egész nap zabálni mondjuk 17:00 után már nem lehet enni semmit egyél halat is mert az egészséges és nem hízlal meg natur joghurtot is és a torna is jó de attól függ honnan akarsz leadni úgy kell akkor tornázni :)
2012. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
+ nem ártana fehérjét is bevinni ;)
2012. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fenékből, csípőből. Rékázni szoktam. Hat után nem szoktam enni, mert elég későn tudok csak lefeküdni, nagyon szokott fájni a hasam, ha korán abbahagyom az aznapi étkezést.

Köszönöm a választ. :)

2012. aug. 10. 12:00
 5/8 Smartguy86 ***** válasza:

Fehérje hol marad? Húsokat is enni kell, gyümölcsben pedig valóban sok a cukor. Szénhidrátnak reggelire zabpehely, ebédnél kicsi rizs a hús és zöldség mellé. Este túró vagy kefír vacsira.


Edzés: jó a Réka torna, csak legalább 1-1,5 órán át csináld. Emellett pedig minden második nap menj el futni vagy biciklizni 1 órát!

2012. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, ez rossz! Kell fehérjét bevinni. Ehetsz sok húst/halat nyugodtan, amennyit akarsz! Az étrended húsból/halakból/túróból/tojásból és zöldségből álljon.

Nyomjad az aerob edzést is: heti 3-4x40*50 perc kocogás vagy tempós séta.


Ezeket nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=NyB5Wm-IzTE

http://www.youtube.com/watch?v=EUmSW457pkM

2012. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor arra jutottam, hogy kenyér, tészta, édesség tiltólistás, reggel valamilyen rostban gazdag szénhidrát, délben és este fehérje zöldséggel. Édesség helyett pedig egy kis gyümölcs. Nos?

Futás, biciklizés kizárt, kisgyerekes vagyok, csak kijutni egy jó pályára a belvárosból fél óra. Inkább tornázok itthon míg alszanak.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)

2012. aug. 10. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Reggelre kis zab mehet akár :)
2012. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!