Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Ws telesho...

Mi a véleményetek a Ws teleshop-os Alcachofa de Laon-ròl?

Figyelt kérdés
Valaki szedte már? Mennyit fogyott tőle? Mit evett mellette? Sportolt valmit? Én 177cm/73 kg vagyok. Szeretnék újra formába jönni, de a munkaidőm nem nagyon engedi a sportot, de egész nap talpon vagyok. Munka közben 2 kaja szünet van, 30 perc. És akkoris gyorsan bekapok valamit és ùjból rohanok. Viccelődők kíméljenek. Köszönöm

2012. aug. 9. 13:12
1 2
 11/13 Szoondiii ***** válasza:

az jó, ha pároddal jól vagytok, szeret így is, és szintén jó, hogy te még csinosabb, egészségesebb szeretnél lenni.

ezek nagyon fontos dolgok, és sajnos sok ember életéből hiányoznak..


képet úgy szoktak itt feltenni, hogy a kepfeltoltes.hu-ra feltesznek egyet, és azt belinkelik ide. nem hiszem, hogy erre szükség lenne..


ne egyél kenyérfélét, lisztes-cukros dolgokat. ennek megvan a tudományos magyarázata, ajánlhatok írásokat a témában (mert ne nekem higgy, hanem járj magad is utána), de kb. ennyi.

2012. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszike nagyon kedves vagy :-)minden jòt kívánok neked!!!
2012. aug. 10. 22:32
 13/13 Szoondiii ***** válasza:
Köszönöm, viszont kívánok minden jót!
2012. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!