Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Ws telesho...

Mi a véleményetek a Ws teleshop-os Alcachofa de Laon-ròl?

Figyelt kérdés
Valaki szedte már? Mennyit fogyott tőle? Mit evett mellette? Sportolt valmit? Én 177cm/73 kg vagyok. Szeretnék újra formába jönni, de a munkaidőm nem nagyon engedi a sportot, de egész nap talpon vagyok. Munka közben 2 kaja szünet van, 30 perc. És akkoris gyorsan bekapok valamit és ùjból rohanok. Viccelődők kíméljenek. Köszönöm

2012. aug. 9. 13:12
1 2
 1/13 Szoondiii ***** válasza:
utána néztem: baromi drága és óriási nagy kamu :(
2012. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tejtől se lesz semmi bajod ;)
2012. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szoondiii ***** válasza:
FUUUUUUUUUU...!
2012. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kamu? Szedted már? Mert én azt kérdeztem hogy szedte e már valaki. Nem azt, hogy ki nem. De kösz
2012. aug. 9. 13:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyu, nem kell szedni semmit, így se nézhetsz ki oyan rosszul.

Én i fogytam, és soha nem szedtem semmit. csak megválogattam, mit esze, sőt ettem szénhidrátot, csokit is, de csak rggel edzés előtt, mégis fogytam.

Az egyéin szokásaidhoz képest vegyél vissza kajálásból, és próbálj valamit mozogni. Fél óra bicót se enged naponta vagy futást?? az csa egy óra max tusolással, hasonlókkal együtt, vagy ha nem kelsz tul korán meló előtt is megcsinálhatod..

2012. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szoondiii ***** válasza:

Ne haragudj, nem fejtettem ki magam érthetően.


Én táplálkozással, fogyással foglalkozom. Már több tucat "fogyasztó szert", velük kapcsolatos kudarcot, esetleg egészségkárosodást ismerek.


Most veszem a fáradságot, hogy leírjam amit ezen az oldalon bárki le tud írni, így szól "csodaszerek nem léteznek".


Ha egy olyan ember véleménye semmit sem számít, aki ezzel foglalkozik, akkor nem vagy egyedül - nyilván akik beszedtek minden sz.art, azoknak is mondták, mondtuk hogy ne tegyék, de nem hallgattak a jó tanácsra. Eredmény mi lett? Semmi, 10 rugó amit húsra, zöldségre költhettek volna elment a fenébe. Fogyással nem lettek előrébb..


[link]


[link]

2012. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de ma már annyi mindent összehordanak, az orvosok gyógyszerészek, a reklámokban a pénz miatt ezért kérdeztem itt. Szedtem most a hoodia p57et vaterán vettem de fogytam tőle, és ettem ugyanúgy csokit is mindent,mert ha hatásos én szíveseb szedem kifizetem a pénz nem lényeg, csak nyerném vissza a régi formám
2012. aug. 9. 13:53
 8/13 A kérdező kommentje:
Feltennék egy képet hogy kell?
2012. aug. 9. 13:54
 9/13 Szoondiii ***** válasza:

a régi forma egészség kérdése is..

amíg gabonán, tejtermékeken élnek az emberek, addig ez a forma, az egészség csak romlik. egyébként a hízás-fogyás kérdését itt kellene keresni, nem fogyiszerekben.

ha valali az egészségét is kockára tenné a fogyásért, akkor is jogos a kérdés: miért nem fogy egészségesen?

2012. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert nem eszem egészségesen szerintem.. Jó minden nap eszek főtt ételt, gyümölcsöt zöldséget. mindent de amikor dolgozom akkor csak gyorsan bekapok valamit amit éppen meglátok megeszem és munka tovább. sokat sétálok, mozgok, mondjuk egész nap talpon vagyok amiatt is fogynom kellene még, mert jó lenne vagy 8 kiló amit még le szeretnék adni vagy minimum 5 úgy elégedett lennék magammal. A párom szeret engem szeret így ahogy vagyok, mert van fenekem is és mellem is de a hasam és a combom az amivel nagyon nem vagyok megelégedve és ha fogynék egy kicsit akkor igazán jól érezném magam. Én úgy vagyok magammal, hogy "Na itt vagyok, én vagyok, ne pofázz" de úgy mások előtt királynak érzem magam de úgy szivem szerint fogynék még :-)...
2012. aug. 9. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!