Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz az hogy amikor menstrualu...

Igaz az hogy amikor menstrualunk akkor jobban fogyunk?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz.


A tévedést az okozhatja, hogy menzesz előtt a szervezet vizet tart vissza, ami menstruáció alatt lemegy, így hirtelen akár 2-3 kilót is csökkenhet a súlyod, de ez nem valódi fogyás, mert a köv. menzesz előtt megint lesz rajtad víz, és az sem valódi hízás.

2012. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem azt mondtak hogyha ezalatt az idoszak alatt kevesett eszek akkor hamarabb fogyok
2012. aug. 7. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha bármikor kevesebbet eszel, akkor fogyni fogsz :D
2012. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszike
2012. aug. 7. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor kisebb az étvágyam...
2012. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor csak csokit tudok magamba gyűrni (oké, anyum néha rám tud erőltetni egy kis csirkét vagy pirítóst, de azonnal kijön belőlem), szóval én inkább hízni szoktam. Vagyis... inkább plöttyedtebb leszek. Mozogni nem tudok, már a puszta létezés minden energiát kivesz belőlem, szóval ez ember függő. A mi családunkban pl. mindenkit ennyire megvisel. :)

(nem kérek olyan beszólásokat, hogy kicsi a fájdalomküszöböm, mert nem az :))

2012. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én azt vettem észre fogyok ez alatt az idő alatt mert nem eszem szinte semmit és sokat mozgok nekem akkor nemfáj
2012. aug. 8. 18:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha keveset eszel és mozogsz nyilván fogysz. :)

Érezd magad szerencsésnek! Nekem kínszenvedés az az öt-hat nap... :)

2012. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!