Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Hány...

Nagyon kövér vagyok? Hány kilónak nézek ki? (képpel)

Figyelt kérdés

Utálom, hogy így nézek ki. Széles a csípőm, ami nagyon bosszant. Nem merek felvenni bikinit sem. Tornázom, táncolok, szóval rendszeresen mozgok. Az édességet mellőztem már egy ideje, gyümölcsöt eszem helyette. Nagyon kövér vagyok? Mégis mennyit kéne leadnom? Amúgy 180 centi vagyok.Hány kilónak nézek ki?


[link]


2012. aug. 6. 14:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyon messze vagy a kövértől, a csípőd pedig kifejezetten keskeny, fiús.
2012. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jössz be, bocs
2012. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér! Ne akarj fogyni. Ne engedd, hogy Téged is megfertőzzön az a marhaság, hogy csak a csontsovány lányok szépek!
2012. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagy kövér, de vagy 5 kilót leadhatnál még, jobb lenne ha a táncikálás helyett vagy mellett elkezdenél futni, azzal sokkal jobb eredményeket érhetsz el.
2012. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 sippara ***** válasza:
45%
Hát bocsánat, de láttam már pár táncost és ezzel a képpel én be nem veszem, hogy rendszeresen táncolsz (mármint annyira rendszerese, hogy sportnak lehessen nevezni). Nem fogynod kéne, hanem mozognod, ugyanis nem kövér vagy, csak "plöttyedt".
2012. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vagy kövér

de szerintem ha úgy 4-5 kilót leadnál akkor sokkal formásabb lennél, igazából ha csak annyi hogy ha heti 2-3 a rizst megfeleznéd ha pl az a köret és helyette húst ennél, és vacsorára túrót vagy tojást akkor érhetnél el vele eredményt persze ugyanúgy mozgás

2012. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!