Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiú vagyok,15 éves,184 centi,...

Fiú vagyok,15 éves,184 centi, ehhez reggel 67 körüli súllyal, este 69 körülivel, többi lent?

Figyelt kérdés
, szoktam 2 naponta 330 felülést csinálni kulonbozo gyakorlatok 100-80-100-50-es elosztásban, ezt 1 honapja, de már 10 honapja eddzek hasra, bár az heti 2 alkalom volt kb. , karra is eddzettem, de azt nyárra abbahagytam, combom erős, gyakran focizom, erősebbet rugok mint tobbiek stb,6 évig fociztam és erositettem rá, nincs kocka hasam, mert befedi egy kis háj, reggel kicsit látszik 1-2 kocka, de elég ergya még. Szóval nem vagyok vékony, de kocka hasat szeretnék, szerintetek mennyi kcalt kéne bevinnem naponta, ha mondjuk nem mozgok akkor, vagy ha 2 orát sportolok?
2012. aug. 5. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Neeeeneeeneeee barátom neeee!



Na akkor figyelj.

"szoktam 2 naponta 330 felülést csinálni.." hülyeség, ezeket olvasd el: [link] [link]


"combom erős" mindenki azt hiszi, de közben nem, attól, hogy focizol nem lesz sokkal erősebb.


Szóval szálkásító diéta: napi 3g fehérje/tskg és 1,5-2,5g ch/tskg.

fehérje: sovány húsok, túró, tojás, protein kieg.

ch: zab, rizs, teljes kiőrlésű kenyér és -tészta és sok-sok zöldség.

Aerob edzés: heti 3-4x40-50 perc kocogás vagy tempós séta.

DE!

Szerintem te először tömegelj. Ekkor tömegnövelő étrend (napi 2g fehérje/tskg és 5-6g ch/tskg) és súlyzós edzés.

[link] ezt olvasd el.

2012. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU ,ezt szoktam csinálni,eloszor 30cal kezdtem de már megy 50el,plusz 1-2 gyakorlatot hozzáadtam,amit mutattak.nem sima felulés,hanem változatos és ismétlésszám is változik
2012. aug. 5. 23:53
 3/5 A kérdező kommentje:
combbal 70-80kg-val toltam kitolós géppel(nevét nemtom,ilyen : [link] ,10 darabot,3szori ismétléssel
2012. aug. 5. 23:57
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem menne többel is ,lenézek ha ráérek terembe aztán megnézem...amugy meg valahogy erosebben lovok társaimnál,hiába idosebbek 1-2 évvel,az minek koszonheto ha nem a combizomnak?
2012. aug. 6. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Erő = tömeg*gyorsulás :P
2012. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!