Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó lehet olyan hogy...

A nyákdugó lehet olyan hogy szintelen, átlátszó, olyan mint az izgalmi állapotban lévő nyúlós valami, csak persze sokkal erősebb? Bocs a megfogalmazásért, de ehhez hasonlít, a wc papíron vettem észre tegnap reggel meg ma is 2x.

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt a párommal 2 hónapja szexuálisan,szóval az nem lehet. :)
2009. aug. 11. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt mint egy takonylabda-már bocsánat a kifejezésért.kicsit sárgás-barnás-rózsaszínes volt,és csak egyszer "jött" belőlem,egy kicsit nagyobb folyással mint ált szokott lenni.ez egy hete volt,de a szülésnek még semmi jele :(

könnyű szülést

38 hetes

2009. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39-héten voltam,és belőlem is jött olyasmi,pár napon keresztül,de nem az volt mert szülés előtt ment el és abban vér is volt.De olyat is olvastam itt akinek ugy nézett ki mint amit te is leirtál
2009. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!