Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162cm vagyok és 57-60 kg...

162cm vagyok és 57-60 kg között mozgok. Mennyit kell fogynom?

Figyelt kérdés
Nincs sok feleslegem, pasiknak is bejövök, csak néha-néha kapok beszólásokat, hogy miért nem fogyok még egy kicsit és ez nagyon zavar. Én sem vagyok megelégedve teljesen az alakommal. Pár éve még nagyon duci voltam,ráadásul alacsony is vagyok,de sikerült leadnom kb.8kg-t,de szerintem még 5kg-t le kellene. A hasam,csípőm és a combom nem tetszik. Hetente 5-6x tornázom, felülések,lábemelések, ugrálókötél és 1órát szobabiciklizek, de úgy érzem, hogy még kevés, mert ennél tovább nem tudok fogyni. Mit tudtok ajánlani? Az étkezéssel néha gondom van,mert 2 naponta mindig engedek a kísértésnek és vagy csokit vagy sütit eszem,bár tudom, hogy nem kellene. Ezenkívül még mik azok az ételek, amiket el kell hagynom, vagy csökkentenem? És ti mivel tudtátok növelni az akaraterőtöket,hogy nem adtátok fel, ha nem úgy láttátok az eredményt? Bocsi a regényért és köszi a válaszokat! :)
2012. aug. 3. 00:43
 1/9 A kérdező kommentje:
18/L
2012. aug. 3. 00:44
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
162höz az ideális testsúly:50-52:)
2012. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam én is. Annyi, hogy én 161 cm vok és 72 kiló voltam 18 évesen, aztán először 57-re fogytam, majd 55-re, és aztán eltelt egy év, az idei pedig sok szempontból megterhelő volt: először szerelmes lettem, és tetszeni akartam az illetőnek így simán hanyagoltam az egészségtelen dolgokat, odafigyeltem mit eszek így lettem 47 kg. Aztán mégsem alakultak úgy a dolgaim amint azt elképzeltem és egy vasárnapi mérésnél 43-at mutatott a mérleg, akkor megijedtem... Most picit elszaladt velem a ló, és ettem mindenfélét így 47 vok. Azt akarom mondani tehát ezzel a regénnyel, hogy amint van célod le tudsz fogyni, és mindig lehetsz vékonyabb, csinosabb, esetleg kevesebb kiló, mint azt valaha is gondoltad volna. Hanyagold az édességet, bár azt nagyon nehéz megállni, a kenyér, a tészta is legyen minimális, az egyéb nyalánkságokról nem is beszélve. Nincs nagy felesleged, tehát hetente egy alkalom belefér.
2012. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyan 55 kilónak kéne lenned. de az 57 sem vészes:) akik meg beszólogatnak páran nem kell velük törődni, bunkók:D
2012. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:) Sikerült megnyugtatnotok, van még remény számomra.:D
2012. aug. 4. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
162-3cm vagyok és jelenleg 58kg. A barátnőm ugyan ilyen paraméterekkel rendelkezik,és mégis vékonyabb. Beletörődtem,hogy akár vagyok 60alatt,vagy 60felett,amíg van rajtam zsír daginak fogok kinézni. Ápr 2óta élek egészségesen. Semmi sír,semmi,szénhidrát,telített zsírok,cukor,semmi. Se édesség,se keksz,se nasi,se tészta,se kenyér. Semmi olyat nem nagyon eszem,amit az átlag normál emberek. Eleinte nagyon nehéz volt az első 1-2 hónapban,de már úgy vagyok vele,hogy nem is akarok ilyeneket enni,mert úgy érzem tönkretenném az eddigi munkám. Kb 52ig szeretnék lemenni.
2012. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az szép, látom van akaraterőd. Nekem is minden vágyam az, hogy fogyjak, de sajnos nem tudok ellenállni ezeknek az egészséges ételeknek. Te hogy csinálod?
2012. szept. 20. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igazából nem is tudom. Én az előtt,sem nagyon ettem csokit,csak kekszet,meg gyorskaját. De mióta szépen lefogytam,sokkal jobban érzem magam,és igazából már nem is akarok ilyeneket enni amiket előtte leírtam. Megehetném,mert ott van előttem,de nem eszem. Már nem is kívánom,mert tudom,hogy az én esetemben ugyan oda vezet hí megeszem.. Undorító leszek..és én nem akarok az lenni. Sőt igazából még ma is annak tartom magam,de nem akkora mértékben.
2012. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Sikerült erőt merítenem nekem is azokból, amiket leírtál. Sok sikert és kitartást a továbbiakhoz!
2012. szept. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!