Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptembertől kolesz, hogy...

Szeptembertől kolesz, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Egyetemre fogok járni és félek, hogy úgy nem tudom majd, tartani az új életmódot.

Először is menzás leszek, tehát nem ehetem mindig azt, amit én akarok (általában halat eszem).

A mozgás tekintetében pedig itthon szoktam Rubint Réka DvD-re tornászni heti 5x, de ott erre nem lesz lehetőség.

Szerintetek?


2012. aug. 2. 15:01
 1/1 anonim válasza:

Lehet, hogy nem tudod pontosan betartani az új életmódodat. De én, és sokan mások is szerintem, sokkal könnyebben fogynak koliban. Én mondjuk nagyon válogatós vagyok, napi 3 étkezésből, csak kb. reggelizek, meg néha beleeszek az ebédbe, délutánra meg 2 kiflit megeszek, meg egy müzlit vagy ilyesmit, és mozgásból is suli időbe hétköznap, szinte csak a tesiórák vannak, és sikerül még fogynom is, kb. 0,3-0,6kg-t... (heti 1-2x veszek csokit is)

Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!