Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor használjam a szobabicikl...

Mikor használjam a szobabiciklimet? Nem fogok szeptembertől hízni?

Figyelt kérdés

Szóval úgy döntöttem, hogy elmegyek konditerembe. Heti nem tudom hányszor kéne mennem, mert itthon van szobabiciklim (suliidőben nem tudtam volna utazni 1 órát + a kondiban lenni kb 2 órát, nem akarom, hogy feleslegessé váljon, apa drágán vette nekem).

Szóval szerintetek hányszor menjek majd konditerembe? és minden nap használjam a szobabiciklimet? Vagy hogy legyen?

És ha szeptembertől lecsökken a mozgásmennyiségem kb 20 perc intervallumos szobabiciklire, akkor nem fogok hízni? Vagy muszáj lesz most már mindig kondiba mennem?:S Elég nehezen megoldható suli mellett, mikor hazaérek 4-re, ebédelek, visszautazok, az már kb fél 6, ott vagyok fél 8-ig, hazaérek kb fél 9-re, és még semmit sem tanultam, nem foglalkoztam az állataimmal, stb.


Szeretnék belehúzni a fogyásba, nyár végére szeretnék kb 90 kg lenni (most vagyok 104)


2011. jún. 10. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:

fiú vagy vagy lány?

Ilyen nagy sullyal kérdezz meg illetékest hogy mit csinalj,lehet elöbb diétáznod kellene,hogy valamennyit fogyj.a bnőmnek pl a futást nem tanácsolták,75-80 kg,et h a súly miatt szétmennek az izületei.

2011. jún. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minek ezt így megkomplikálni ?

Egyél fele annyit mint eddig,azt konditerem nélkül is lefogysz.

2011. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyiban egyetértek az előttem szólóval,hogy tényleg -főleg ha ennyire nincs időd- előbb mindenekelőtt és legfőképpen kevesebbet kellene enned... ha több energiát használ el a szervezeted,mint amennyit magadhozveszel,akkor és 20 percet így is mozogsz,akkor lassan ugyan,nagyon lassan,de fogyni fogsz.
2011. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most rólad azok jutnak eszembe, akiket látok az edzőteremben, hogy személyi edzőt fogad, aki kiadja neki, hogy 1 óra futás. Aztán lejár az idő, és ott áll a futópad mellett, várja hogy visszajöjjön az edző. DE MIÉRT NEM FUT MÉG 5-10 PERCET???


Na kb. nálad is ez a helyzet. HA VAN IDŐD RÁ, AKKOR MIÉRT NEM TEKERSZ RAJTA? ÁRTANI NEM FOG ÁRTANI!!!

2011. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pl a testépítőknek gyúrni sem szabad minden nap.

Ezért is kérdeztem.

De hát úgy látszik, képtelenség a kérdésre válaszolni.. És köszi, már elfogytam 20 kg-t, és annyit eszek, amennyit kell. NEM EZ VOLT A KÉRDÉS. Világos?

2011. jún. 10. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lefogytál 20 kg-t akkor miért kérded mit kell csinálni?:)

Ezek szerint tudod :DD Egyébként nem hiszem hogy vissza fog jönni szeptemberben,amit addig lefogytál..de akkor is tartani kell az új életmódot :))

Én egyébként azt hallottam,hogy ne mozogjunk mindennap,hogy az izmaink is tudjanak pihenni.Minden másnap elég.(ez kicsit viccesen hangzik,hogy elég,mert azért ahhoz is kell akaraterő.) De érted mit akartam írni:)

Amúgy gratulálok a fogyáshoz?? Mit csináltál eddig,hogy fogytál? :))

2011. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!