Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki próbálta a Jillian Michaels...

Ki próbálta a Jillian Michaels 30 day shred-et?

Figyelt kérdés
Fogytatok tőle? Mennyi idő alatt? Hány kg-t?
2012. júl. 29. 19:08
 1/8 anonim válasza:

En mar probaltam, nekem sokat segitett. Attol fuggetlenul, hogy 1 egy edzes kb 25 percig tart eleg kemenyen megmozgat.

Nekem nem a fogyas volt a cel, inkabb formasabb, csinosabb akartam lenni, erre a celra nagyon jo volt, persze a kajalasra is oda kell figyelni.

2012. júl. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Órási túlsúllyal kezdem a 30 day shred-et. 1 hét alatt 9 kg-t fogytam úgy, hogy csak az elso 10 percet bírtam. Nagyon hatásos - fogysz, formálódsz, izmosodsz.
2012. júl. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez valoban ennyire jo?? mennyit ettél ??
2012. aug. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Megnéztem az edzést.. kell a 2x 27 perc sztem,hogy hatásos legyen. mennyi tulsulyod van,hogy 9 kilo lement egy héten? és hány kaloriát ettél meg azon a héten? nagy diétában vagyok én is,de futkározni nem akarok,viszont ez igy tetszik.
2012. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
126 kg voltam. Kalóriát nem számoltam, de nem ettem sem lisztet (pékáru, tészta, stb.), sem hozzáadott cukrot tartalmazó ételeket.
2012. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
neki ugrok ennek az edzésnek én is.. hátha hatásos lesz. én számolom a kaloriákat. ugy néz ki elég jol megyeget. mennyit fogytál na 126kg-bol?
2012. aug. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Az után az egy hét után elmentem nyaralni és ott vége is szakadt az életmódváltásnak. Mikor hazajöttem, már nem volt kedvem folytatni. Ennek már 2 éve. Most 135 kg vagyok és már nem érdekel.
2012. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kri76 válasza:
Szerintem nagyon jó, az elején naponta csináltam, aztán ritkábban. Emiatt nem fogytam tőle, viszont a lábam határozottan erősebb lett.
2013. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!