Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne könnyen és...

Hogy lehetne könnyen és gyorsan fogyni 15 kg-t?

Figyelt kérdés
159cm vagyok és 80 kg. Szeretnék 65 kg-s lenni. Nem rég /pár hónappal ezelőtt/ 98 kg-ról fogytam le 80-ra. /Gyógyszerek miatt volt akkora súlyom, hiába ettem keveset, ahogy csökkentették lement/ Most hetek óta stagnál a súlyom. Jó tudom nem megy olyan könnyen van hogy megindul a fogyás aztán hetekig semmi. /mindennel így van/ Mit lehetne tenni, hogy mégis legyen változás?

2012. júl. 22. 16:04
 1/6 A kérdező kommentje:

Heti 3x 1,5 órát járok el sportolni. /futni úszni stb./

Meg tényleg oda szoktam figyelni, hogy mit eszek.

2012. júl. 22. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Kajádat át kell nézni. Mit eszel?

Ajánlom a lowcarb diétákat és mellé a súlyzós, illetve aerob edzést.

2012. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Üdítőt egyáltalán nem iszok. Nasit és kenyeret nem szoktam enni. Húsokból inkább csirkét halat szoktam enni. Általában inkább ilyen rizses kaját szoktam csinálni, esetleg rántott sajtot, főzelékeket.. Emellett nagyon sok gyümölcsöt, zöldséget szoktam enni.
2012. júl. 22. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert pl. a rántott sajt rizzsel tipikus tömegnövelő kaja, semmi keresnivalója egy diétában. Ahogy a rizzsel is ésszel kell bánni, mert van, aki jól behízik tőle.
2012. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A heti 3x 1.5 óra futás úszás nagyon jól hangzik, csak nem tudom ebből mennyi a tényleges intenzív megszakítás nélküli sport, és mennyi pl. a szaunázás, medence szélén üldögélés.
2012. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az az aktív...
2012. júl. 22. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!