Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állt meg a fogyás?...

Miért állt meg a fogyás? Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Lehet azért mert valami egészségügyi bajom van? Ha az lenne fogytam volna. Eddog kb 13-14 kg -t fogytam. De nem egyzserre. Lehet csak arról van szó hogy szimplán megállt ahogy mindenkinél megszokott és majd megindul? Vagy valami nem oké nálam? Esetleg az edés, diéta nem megfelelő? Most az insanityt csinálom és majdnem minden nap 1 óra ellipszis mellette. Szeretnék még heti kétszer kondiba is járni kb , ebből még lehet több lesz. Diéta meg sok fehérjét próbálok enni , kevés szénhidrát. Semmi lisztes dolog, cukor, zsírosat se. És a kalóriára is odafigyelek. Mi lehet a probléma? Félek hogy nem fogok lefogyni , pedig még elég sokat szeretnék.

2012. júl. 20. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
LEhet hozzászokott a tested az edzéshez. Én a helyedben kipróbálnék valami újat, intenzívebbet.
2012. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után belassul a folyamat, ne légy türelmetlen, folytasd kitartóan. Esetleg válthatsz másra, de szerintem már csak lassan megy le a többi. Ne siettetsd, az nem is egészséges.
2012. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem elég lenne abbahagyni az edzést 1-2hétre, és utána folytatni
2012. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom abbahagyni
2012. júl. 20. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
ez természetes. nálam is leállt 9 kg fogyás után... megoldás a töltőnap. 1 napig több szénhidrátot vigyél be, lehetőleg egészséges dolgokból. több zabpehely mondjuk reggelire, több csirkemell, pár szelet barnakenyér... igazából mehet másféle kaja is, de az után nehezebbe lenne visszaállni a diétára. csak ez segít. ha továbbra is ugyanolyan keveset eszel, nem fog újra megindulni a fogyás... egy bezabálás indítja csak be, de az garantáltan.
2012. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!