Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudok itt kérni valakitől...

Tudok itt kérni valakitől segítséget?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék 10-12kg-ot.Alacsony vagyok és dagadt.Most rászántam magam,hogy le kell fogynom,gondoltam a meleg most kapóra jön,mert nincs is nagyon étvágya az embernek.Igen ám,de honnan tudom,hogy hogyan kéne kezdenem?Sportolásra nem tudok sok időt szánni,mivel családom nagyon lefoglal,és persze dolgozom,két műszakban.Mindenképpen az evésre illetve a nem evésre kell törekednem.Kevés szénhidrát,zsír,több fehérje.Na jó, de hogyan?Örülnék,ha valaki tudna segíteni,könnyen elkészíthető ételekkel,vagy ötletekkel.Honnan tudnék minta étrendet beszerezni,mert nem tudom,hogyan kéne összeállítani.
2012. júl. 14. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Sárga kapszula.
2012. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bibus26 válasza:
Próbálj meg sok zöldséget,gyümölcsöt enni.
2012. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül a neten, biztosan találsz rengeteg receptet. Ne mindig mástól várjátok a munkát!
2012. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell bonyolult kajákat csinálni egyáltalán. Reggeli zabkása édesítővel, fahéjjal vagy egy kis gyümölcscsel. Tízórai gyümölcs most így nyáron. Ebéd egy kis csirke vagy pulykamell zöldségekkel. Uzsi sima tojás zöldséggel vagy egy kis alacsonyabb cukortartalmú gyümi vagy joghurt. Vacsi szintén túró, tojás, zöldség, de ilyenkor gyümölcsöt már ne.És ugye a mennyiségeket kell jól belőni kalóriaszámlálással.


21L

2012. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!