Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diákok, nektek ugyanúgy megy...

Diákok, nektek ugyanúgy megy a fogyókúra nyáron, mint suliidőben?

Figyelt kérdés

Én heti 3-4 nap itthon vagyok, unalmamban nasizok.. :S Ráadásul nyár van, néha megeszek 1 fagyit, grillpartik...

Ugyanannyit mozgok, mint suliidőben, de már híztam 2 kg-t.. :(


Suliidőben tök jó, nincs időm se nasizni. Ti hogy álltok ezzel? Ráadásul nyáron akaraterőm sincs, mert nem látok folyamatosan jó alakú nőket, míg suliban/buszon naponta.


2012. júl. 6. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem jobban megy :) már fogytam 4 kilót.:)))) meg a centik is mennek le :))))Suli időben nasiztam mindig mert sresszeltem
2012. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban megy, én 3at dobtam le, mert jobban oda tudok figyelni, hogy mit eszem. Egy-két fagyi, csoki nekem is becsúszik, de ezt lehet kompenzálni. Otthonra is lehet jó programokat kitalálni. Nézz filmeket, olvass, alkoss valamit, minden, amire suliban nem volt időd. Van segíts anyudnak takarítani, ő is örülni fog, hasznos is vagy és még mozogsz is. :D :)
2012. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Figyelj, fagyi-nasi nincs ha fogyni akarsz , rendszeres testmozgás se árt.
2012. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ráadásul nyáron akaraterőm sincs, mert nem látok folyamatosan jó alakú nőket, míg suliban/buszon naponta."


Én meg ezért érzem szrul magamat mert mindenhol csak azok a tökéletes csajok képei vannak, meg a strandokon is...:S

2012. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem jobban megy! Unatkozok kinézek a focipályára vagy elmegyek futni, időre eszek meghatározott dolgokat szóval a nyár mindig jobb fogyásra (a meleg miatt is).
2012. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is rosszabbul megy.egész nap csak zabálok.két hét alatt 4kg-ot híztam.mától újra fogom kezdeni!:)
2012. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!