Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek milyen fogyókúr...

Ez szerintetek milyen fogyókúra? Saját találmány elég egyszerű csak nem szabad enni amég nem leszel sovány.

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok,és lóg a hasam meg a mellem. Nem vagyok kövér,de nem is érdekel,mert sovány akarok lenni utálom ha lóg a zsír leszarom ki mit mond.

Na szóval ennyit kell tenni:

Nem szabad enni amint éhes vagy iszol egy nagy pohár vizet.

2 mikor mennél enni menj a fürdőbe és nézz a tükörbe,hogy hogy nézel ki egyből elmegy a kedved az evéstől !

Nekem bevált,mert tegnap este éhes voltam,de nem ettem és ma reggel is jól esett volna egy szendvics,kimentem a fürdőbe megnéztem magam. Azóta nem ettem. Éhes vagyok de mozgok és iszok. Addig nem eszek,még nem fogok lefogyni. Ha kell koplalok napokig. Más megoldás nincs !

Nekem ne mondja senki h rendes étrend stb. Ja talán őszre lefogysz sok sikert hozzá..

Mozogni kell sokat és nem szabad enni. 2 hét alatt anorexiás lehet mindenki és nincs több baj. Le kell vinni a zsírszázalékot teljesen. A kockás hashoz kell 6-8% zsír. Addig nem állok meg még nem érem el a 0-t ha belehalok akkorse !


2012. júl. 5. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Magasról lesz*rom, hogy mit csinálsz. Most a zsír lóg rajtad, később a bőröd fog. Hacsak meg nem pusztulsz addig.
2012. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem "fogyókúra", ez az öngyilkosság egy hülye formája.
2012. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
18 éves létedre elég h.e vagy.
2012. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok :D

Még ha le is fogysz, úgy is visszaszeded 1 hét múlva az egészet, sőt többet.

Nem értem a kérdést. Ha leszarod mit mondunk, akkor minek jössz ide keménykedni?

Nézegesd inkább magad a tükörbe.

2012. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
brainshot
2012. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ettől még jobban lógni fog a melled és a hasad, komolyan! Egyél és menj el heti többször kondizni.

Fiú létedre ne koplalj, mint valami modell csajszi, hanem edz hogy izmos legyél! Ugye nem akarsz vézna lány-alkatot?

2012. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Akkor elmondom neked te agyament, hogy előszőr nem a zsírod fog eltűnni, hanem az izmod. S akkor cseszheted a kockás hasizmot meg miegymást. Ha lány akarsz lenni, akkor legyél anorex, de annál undorítóbb nincs, mint amikor a pasi 60kg-os. Azt még a kutya se hugyozza le!


Aztán meg majd jól megváltozik a leptid szinted és akkor már nem fogod tudni megállni, hogy ne zabálj. S dupla annyit zsírt fogsz visszaszedni, mint amilyen most vagy. Gratulálok. Röhej...

2012. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez nagyon rossz találmány. jobb esetben 1-2 nap múlva elszédülsz, és mehetsz kórházba.


nem birod lefogyni 2 hét alatt azt, amit évek során jó sok zabálással felszedtél magadra.

egyél kevesebbet, gyúrj, tornázz.

2012. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nekem ne mondja senki h rendes étrend stb. Ja talán őszre lefogysz sok sikert hozzá.."


Ne haragudj, ha meg tudtad várni, hogy meghízzál, ki kéne bírnod várni azt is, hogy lefogyj NORMÁLISAN. Mi az, hogy nincs más megoldás??? Még nem látod mit teszel magaddal. De meg fogod bánni, ahogy visszajön a duplája és tönkreteszed a szervezeted. Mert örökké nem koplalhatsz és gondolom nem fénnyel fogsz táplálkozni egész életedben. Ha így csinálod, egy igazi idióta vagy és meg is érdemled. Nem most kéne kapálózni...


26/N

2012. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Aki hülye az haljon meg:)
2012. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!