Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? Többet,...

Mennyit kéne fogynom? Többet, mint 15 kiló? (kép)

Figyelt kérdés

Nem tudom megállapítani, hogy mennyit kéne fogynom még. Már 9 kilót leadtam, és azt mondják hogy csinos vagyok így is, de engem zavar a súlyom és a sok zsír rajtam, meg hogy alaktalan vagyok.

55-57 kilóra szeretnék fogyni, és formás, feszes testet akarok.


Ilyen vagyok most: [link]

[link]


Hány kilónak tippeltek? Mennyit kéne még fogynom?



2012. júl. 2. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem 5kg, de lehet hogy 10kg.

Ennél többet szerintem nem kell.

16/F

2012. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Az a lényeg hogy te jól érezd magad. Szerintem fogynod kellene még jó pár kilót, de ez csak az én véleményem. Olyan 65-70 kg lehetsz most talán.

És hány kg vagy?

2012. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
69 kiló vagyok :( 165 cm
2012. júl. 2. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:
15kg többet nem kellenen fogynod,kb csak 6-ot.Írtad hogy 9et már leadtál.Hogyan?
2012. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

remélem nem koplalással fogytál? mert elég húsosnak látszol

10 kilót kéne még de közben feszesíteni

2012. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Már egyszer feltetted ezt a képet, ahhoz a kérdéshez érkeztek jó tanácsok, azokat fogadd meg!

15 kg-ot nem kell fogynod, de azért még a helyedben próbálnék fogyni... hogy hány kg-ot pontosan, azt kép alapján nehéz megmondani.

2012. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12-15 kg-ot kellene fogynod szerintem. Arra vigyázz, hogy főként a testzsír százalékodat próbáld csökkenteni, kép alapján magasnak mondanám. Mozgás és kalóriadeficit, a szénhidrát, és cukorbevitelt csökkentsd le. Ne igyál semmilyen cukros üditőt, még 100 %-os rostosat se, csak vizet.
2012. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a fenét kell 12-15 kilót fogynod. elég 5-6 kg-t. nem kell szerintem 55-ig lefogyni az nagyon kevés lenne neked.
2012. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

55-ig? Na ne röhögtess! 165 cm-esen? Ezek az adatok és a kép alapján igen, simán le kell verni még bő 15 kg-ot!


Nekem kellene 55 kg-osnak lennem a 170 cm-hez!!! Akkor neki így kevesebb...!!

2012. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!