Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok?

Mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Muszáj lefogynom! Méghozzá 30 kg-ot, 0,5-1 év alatt. Kérlek segítsetek! A történetem: Szerelmi bánat és egyéb fájdalmak elnyomása, egy súlyos betegséget eredményezett nálam. Tudat alatt büntettem magam és Pajzsmirigy problémám lett, emellett kínzó fájdalmaim. 21 kg jött fel(63kg-ról 84kg), úgy, hogy én nem ettem többet és mindez 1 év alatt történt. Teljesen magamba zuhantam, nem érzem embernek magam. Most nagyon keveset eszem. Reggel vagy gyümölcsturmixot iszom, vagy egy kis csümölccsel indítom a napot. 1x, max 2x eszem még szintén keveset, például zöldbabot. Ez változó, de zöldséget. 5 után semmit. Iszom vitamindús italokat, gyógyteákat ilyesmi.

2012. júl. 1. 16:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Az étel változhat, az adag nem. Egészséges dolgokat eszem, a vércsoportomhoz híven. (A)
2012. júl. 1. 16:05
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha épp tudok mozgok.
2012. júl. 1. 16:09
 3/6 anonim válasza:
szerintem,ha kitarto vagy akkor mindenkeppen lesz eredmeny, csak vard ki, mert nem eggyik naprol a masikra fog megtortenni :) mindent bele
2012. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi 5x étkezés, kalória számlálás, sport. A vércsoport diéta hülyeség.
2012. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beteg vagyok, jelenleg az ételt sem tudom gyakorlatilag megemészteni, nálam ez 1 évig nem fog működni... (utolsónak)
2012. júl. 1. 16:30
 6/6 poiu ***** válasza:
Szakemberek szerint heti 1 kilónál többet nem szabad fogyni, nekem a 10 naponta 1 kg. jött be. A gyümölcslé nem jó ötlet. Én a reggelit vagy kihagyom vagy a napot jobb egy fehérjében-zsírban gazdag, szénhidrátban szegény kajával indítom. Így nem töltődik vissza a glikogén raktár, és szegény testem kénytelen zsírt égetni. A paleohoz hasonló étrendet folytatok, keress rá. Mindenképpen nézesd meg magad glutén intolarenciára. Gyógyulj meg!
2012. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!