Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok egy napra? Fogyhatok igy?

Sok egy napra? Fogyhatok igy?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2szelet teljes kiorlesu kenyer csirkemell sonkaval es sok zoldseggel

tizorai:3 szem szilva

ebed:salata es fel szelet hal sutve

Uzsi:egy alma es egy szilva

vacsi: egy pohar kakao vacsi elott edzes es a reggeli elott futas



2012. jún. 30. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Reggelire altalaba 4tojasfeherje 1 szelet teljes kiorlesu kenyer es zoldsegek vagy tonhal 1 ...kenyerrel

altalaban nincs uzsi es ebed altalaban csak salata

2012. jún. 30. 15:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt ettől az étrendtől én tuti éhen halnék.
2012. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lany vagyok am en meg szet pukkadok:) akkor fogyhatok ezt a napot igy ugy ereztem egesz nap csak ettem
2012. jún. 30. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, nekem akkor is kevés lenne.

Ha eddig többet ettél és rendszeresen mozogsz is mellette akkor valószínűleg fogsz tőle valamennyit fogyni.

2012. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es hogy ne valamennyit hanem hogy sokat fogyjak mit tegyek?
2012. jún. 30. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó az étrended, ha tényleg el vagy hízva, fogyni fogsz tőle, bár az a kakaó a végén... Csináld vízből, tejszínnel, zsírszegény kakaóporral, édesítővel. Meg én nem mennék éhgyomorral futni, valami könnyű gyümölcslevet/gyümölcsöt ajánlok előtte. Csak annyit egyél, amennyi jólesik!:)De az 5 étkezést tartsd be.
2012. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
173cm es 68 kg szoval van rajtam de igy edzes mellett azt vettem esze h vekonyabb vagy de suly az kb megllt tudom hogy ez van edzes mellet ededitovel es kakaoval szoktam inni amugy ha futas elott egy joghurt(persze zsirszegeny)
2012. jún. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!