Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 84/73/97--as mell, derék...

A 84/73/97--as mell, derék csípő jó vagy fogynom kell?

Figyelt kérdés

15 éves 168cm és 66kg vagyok.Barna hajam, barna szemem és szabályos ovális arcom van.

Egy gyógyszer mellékhatásaként felszedtem pár kilót.

Előtte 168cm 55kg 80/60/96-as méretű voltam.



2012. júl. 1. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én biztos megpróbálnám a korábbi méreteimet "visszanyerni", de ez abszolút azon múlik, hogy te hogy érzed.

Nem vagy elhízott, orvosi szempontból nem indokolt, hogy fogyjál, szóval rajtad múlik, akarsz-e.

2012. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha te jól érzed magad a bőrödben akkor kit érdekel hogy más mit gondol?!:DD
2012. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kissé aránytalan vagy, de mivel 15 éves vagy, még fejlődésben vagy. A magasságod tökéletes, viszont ha elkezdesz kocogni, az egészséges, és jót tesz az alakodnak is.
2012. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 73-97 d-cs, de a mellem is 97 hozzá. Én a derekamat szélesnek találom, régen 104-es csípőhöz volt ekkora (csak azóta szültem.)

(164/65, 23L)

2012. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommetek-et. Már leadtam 3 kilót és úgy döntöttem újra futni fogok vagy elfogadom magamat. De az orvosom azt mondta fokozatosan fogyni fogok és ez be is jött, mert eredetileg 69kg voltam, egyébként nagyon szép vagyok annak ellenére, hogy kicsit nehezebb. A melleim meg majdcsak fejlődnek.
2012. júl. 3. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!