Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lapos/izmos...

Hogyan tudnék lapos/izmos (abb) hasat elérni? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
12 és fél éves vagyok, a karjaim és a lábaimmal nincs semmi gond, de a hasamon hurkák vannak. Szeptemberre lapos/laposabb hasat szeretnék, de hogy? Ja igen, magas vagyok, kb 169 korul, ugy 42-43 kg,lány. (bocs, korulbelul adtam csak meg, és nincs sok ékezetem).

2012. jún. 29. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
semmiképp se fogyókúráz mert fiatal vagy , persze próbálhatsz egészségesebben táplálkozni ha nem eszel úgy ( sok gyümi,zöldség - ezek még szebbé is teszik a bőrőd,hajad....) igyál sokat főleg hogy nyár van,cukros üdítőket kerüld pl.cola vagy ha kívánod vagyél coca cola zero-t,vagy light-ot .Csoki is belefér mivel fejlődésbe vagy ráadásul kis mennyiségben még jót is tesz. Lehetőleg mozogj többet pl. járj el futni vkivel , vagy járj valamire : tánc,kosár,tenisz,atlétika...
2012. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok,koszi, elkezdtem kocogni a kutyámmal,ha tudok heti 4x-5x fogok kimenni :) persze reggel
2012. jún. 30. 22:05
 3/4 A kérdező kommentje:
és persze nem olyan nagy,sok "hurkára" gondolok,csak ha kihuzom magam,meg ha ulok van olyan kisebb "hurka". nem vészes,csak késobb hogy fog az kinézni....
2012. jún. 30. 22:10
 4/4 anonim válasza:
en is kb. veled egykoru vagyok, ezert most mondom, az az 1 hurka, amikor begornyedsz, vagy leulsz az a hasfalad. akkor nem fog latszani csak, ha vagy allandoan behuzod a hasad, vagy csinalsz rendszeresen napi 150 felulest :S probalj tobbet enni, de mertekkel, szoval mindenbol csak egy aopro mennyiseget. bar nemigazan ajanlom, mert en 1 honapja csinalom ezt a fajta dietat, es ponthogy eleget eszem ahoz, hogy ne ajuljak el. de vmondom, nem ajanlom. sok sikert a "fogyashoz" xx
2012. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!