Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este 6bundáskenyér nagyon...

Este 6bundáskenyér nagyon betesz a diétának?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
este 6 orakor egy bundaskenyér, vagy este 6darab bundaskenyér?
2012. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te is tudod, mindenki tudja, hogy a bundáskenyér nem éppen diétás kaja.

DE: ha ez előfordul egyszer és másnap ugyanúgy folytatod a diétát, akkor semmi gond, egy nap "bűnözéstől" nincs ember, aki meghízna.

2012. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

6 darab bundáskenyérre gondoltam,köszi megnyugodtam.

tudok ellenállni csokinak,mindennek.

de a jó bundáskenyérnek szerintem senki nem tud :)

2012. jún. 28. 14:43
 4/12 Smartguy86 ***** válasza:

Azért a bundás kenyér nem egy gasztronómiai csoda :D


De tény, egy alkalomtól még nem történik semmi, max másnap kicsit többet mutat a mérleg a víz miatt, amit megkötsz így, de az úgyis lemegy, ha folytatod a diétát (és a testmozgást persze).

2012. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a bundáskenyeret :))))

2.

2012. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem nagyon szoktam mozogni,csak diétázok,de azóta nem is híztam szerencsére,az elmúlt 1évben +20kilót szedtem fel ami mindenkinek feltünt és szóltak,ezért zavart.

16/F - jelenleg 85 kg :) és 175cm. pont nemvagyok kövér

2012. jún. 28. 14:48
 7/12 A kérdező kommentje:
177cm*
2012. jún. 28. 14:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért én azt mondom, hogy ne nyugodj meg, hogy "jól van, ez csak egy kis bűnözés...". Az ilyen bűnözésekből (mivel pozitív visszacsatolás, előbb-utóbb rendszeres) lesz x hónap múlva megint +20 kg. Valamint nem csak a hizlaló hatására érdemes odafigyelni, hanem arra is, hogy mekkora inzulinreakciót vált ki. (6 bundáskenyér durvább terhelés, mint egy kisebb csokoládé-->ezzel nem azt mondom, hogy azt egyél) Innen sorolnám, hogy inzulinrezisztencia, cukorbetegség, kezeletlenül vakság, amputáció stb. (nagyapám a cukorbetegség következményei miatt élt 60 évet, aminek utolsó másfél évtizedét tönkrement szervekkel, ~25 gyógyszer/nappal) Elhiszem, hogy ez így elriasztó, vagy indokolatlanul túlzó, de ha minden héten/2. héten öntesz egy gyűszűnyit a pohárba, úgyis betelik, pedig az a gyűszű igazán nem tűnik nagy dolognak abban a pillanatban. Egyél bundáskenyeret, ha szeretnél, de a nap korábbi szakaszában, és akkor is kevesebbet. Kisebb falatokat vegyél a szádba, lassabban rágd. Tégy úgy, hogy minél többnek tűnjön az étel. Ha este éhesnek érzed magad, inkább egy kis sült húst egyél. Napközben pedig igyál sokat! Köss bizonyos cselekvésekhez egy-egy pohár vizet.
2012. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a tájékoztatást,ásványvízből napi 1.5L elfogyasztok és 2-3pohár csapvizet,meg tejet is szoktam folyadékként.

milyen ételeket ajánlasz reggelre,délre,és estére?

2012. jún. 28. 15:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos, reggelire szerintem a tojás a tuti. Laktat, energiát ad, és alacsony a glikémiás indexe. Dúsíthatod hagymával, szalámival vagy amivel szereted. Viszont ne egyél mellé kenyeret! Ebédre olyasmit keress, ami tejtermékben vagy lisztben szegény. Például paradicsomszósz húsgombóccal. Vacsira klassz egy könnyű saláta vagy husi. Ha esetleg lenne valami kérdésed vagy nincs ötleted holnapi kajára, nyugodtan írj privátot.:)
2012. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!