Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom?...

Mennyit kellene fogynom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

164 cm vagyok, 64,5kg. Nagy a hasam,vastagak a combjaim,úgy érzem magam,mintha egy elefántbébi lennék. Szerintetek,hány kg-t kellene leadnom ahhoz,hogy jól érezzem magam a bőrömben,és mennyi időbe fog telni? Nem túl sovány,(45kg)szeretnék lenni,hanem egy egészséges,jól kinéző nő.

Köszönöm a segítséget! 22/nő


2012. jún. 28. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
5-10 kiló, de most se hiszem, hogy nagyon vészes lennél. Az, hogy mennyi idő alatt, csak tőled függ, havi 3-4 kiló általában, ha jól csinálod.
2012. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan 52-55 kiló lehetnél szerintem anélkül, hogy túl vékony lennél, de pont egy másik topicban elemezgetjük, hogy egy 165 cm-s nő hány kilósan érzi jól magát, és mindenkinek eltérő!

Nagy a magasságból és a kilóból tehát semmi sem következik.

Szóval ez az 52-55 nekem csak egy tipp, magamból kiindulva. (Én is 165 cm vagyok.)

2012. jún. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!