Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlettem magamat, hogy javítha...

Túlettem magamat, hogy javíthatnám ki a hibám?

Figyelt kérdés

új vagyok ezen az oldalon, úgyhogy nem igazán sikerült még tájékozódni, szóval bocsi, ha más is kérdezett már hasonlót.

a lényeg, h barátnőmnél aludtam, és ilyen ottalvásokkor mindig veszünk egy csomó mindent és megesszük este. most is ettem egy kisebb hamburgert, egy jégkrémet, egy zacskó chipset és egy zacskó csokis kekszet, meg egy fél tábla csokit is.

és tudom, h nem kellett volna, csak a barátnőm beszélt rá, h tartsak szünetet a fogyóban, reggel pedig még palacsintát sütöttünk, délben pedig anyumék is egy fél tányér töklecsót megetettek velem.

fizikailag is kicsit rosszul vagyok, de amúgy sem tudom ilyenkor mit kell csinálni, h ne hízzak.

most le fog rakódni az a sok-sok kalória?

az jó ha holnap gyümölcsnapot tartok?

vagy az nem elég? menjek el később futni is?(most még rosszul vagyok hozzá)

vagy mit csináljak, légyszi segítsetek!



2012. jún. 27. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

ennyi édesség mellet sose fogsz lefogyni


este mozogj 1 órát még legalább

2012. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt már sehogy, estefelé még mozogj egy órácskát, a továbbiakban pedig ne vágj be két óra alatt ötezer kalóriát csokiból és chipsből. Ne fogyókúrázz, hanem életmódot válts, amibe nyilván belefér a nasizás, de nem gyakran és akkor sem ilyen szinten (hogy lehet egyáltalán ennyi minden megenni egy este alatt? Megeszek egy sajtburgert meg egy zacskó chipset és hányni tudnék, nem hogy MÉG enni, pedig nem fogyózom)
2012. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze tarts gyümölcsnapot, utána keményítő napot, utána jégrém napot, utána meg cukornapot. De segítek ez mind ch, méghozzá a szarabbik. Lemerném fogadni, hogy a 90 napos zsenialitást végzed, így azt csinálsz, amit akarsz. Aki azzal akar fogyni, azon nem segít semmi.
2012. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

igazából nagyon ritkán eszek ennyit, pár havonta fordul elő egy ilyen nasizás.

egyébként nem 90napossal fogyózok. én inkább vissza szoktam magam fogni kb 1200 kalóriáig, és heti 3x futni is járok!

2012. jún. 28. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!