Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem bírja a lábam a...

Miért nem bírja a lábam a futógépet?

Figyelt kérdés

Elkezdtem futni májusban. Az első pár alkalommal nem is volt baj, tornáztam itthon, szerintem akkor húzhattam meg a bokám, mert utána futógépen ráedzettem, és eléggé csúnyán fájt, úgy sántítottam, mintha háborús veterán lettem volna a bal lábamon. Doki azt mondta, a szalag megnyúlt, (achilles körül fájt meg oldalt is) pihentessem , kenjem krémmel, borogassam 2-3 hét a gyógyulási idő. Június 12-e körül már asszem nem fájt annyira, max picit.


Mostanában nem mentem futógépre, tegnap tornáztam megint, ma futottam, most meg a jobb bokám körül fáj!


Múlt augusztusban is futottam, akkor szabadban is futógépen is a térdem fájt akkor. Mi a baj a futógéppel? 2 éve szabadban futottam akkor asszem semmi baj nem volt. Miért nem bírja most a bokám a futógépet?


2012. jún. 25. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
például mert bokasüllyedésed van és nem hordasz betétet.
2012. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lúdtalpam volt, iskolai orvos nézte. Sosem hordtam betétet.
2012. jún. 25. 17:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis nem volt, szerintem még most is van.
2012. jún. 25. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg is van a válasz.

A lúdtalptól az egész testtartás rossz lesz,a súlypont nem oda esik ahova kéne,gyakorlatilag a boka és attól felfelé az összes izületre kihat,és fájhat is emiatt a térded,csipőd,hátad is.Bármilyen furcsán hangzik,ez így van.

2012. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ/válaszokat, elmegyek majd dokihoz!
2012. jún. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!