Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le 5 kg-t 1...

Hogyan fogyhatok le 5 kg-t 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 59kg és 160 cm

2012. jún. 23. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

leginkább sehogy. Ja de : ha levágod a karod :D

se vízben, sem béltartalomban sem zsírban nincs annyi, hogy 1 hét alatt leadd. amúgy 59 kilóból miért akarsz fogyni?

gondolom lány vagy: biztosra mondom hogy semmi háj nincs rajtad. a fiúk meg szeretik a nem pálcika lányokat...

2012. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
balkarodat vágd le
2012. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van rajtad egyáltalán plusz, akkor azt hány hét alatt szedted fel? Ha akkor volt időd nem odafigyelni, akkor most is legyen arra hogy odafigyelsz! Már ha egyáltalán szükséged van rá.
2012. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egészséges módon max 1-et
2012. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyébként próbáld ki: semmi cukor, semmi fehér liszt

sok zöldség és gyümölcs

valamennyit segíteni fog

és csak tiszta vizet igyál

2012. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat igen lány vagyok , nem másnak akrok tecceni hanem magamnak mert ez nekem igy nem jó :)

eddig 4 kilót fogytam de azt nem tudom mennyi idő alatt ,de most minnél hamarabb leszeretnék adni 5 kilót

am a kézlevágósat még meggondolom ^^

2012. jún. 23. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!