Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S. Szükségem lenne egy...

S. O. S. Szükségem lenne egy napi öt étkezést feltételező diétához szükséges napi étrendre, nem írna le valaki egy napi konkrét étrendet?

Figyelt kérdés

Megszületett az elhatározás, hogy lefogyom és 1 hónapja elkezdtem mozogni, csak sajnos az étkezésemmel vannak gondok. Azzal tisztában vagyok mit és milyen mennyiségben kell fogyasztani, azzal viszont nem, hogy MIT MIKOR. Erre szeretnék választ kapni és ha lehet egy KONKRÉT napi étrendet példaként.

A leadni kívánt kilok száma 15.

Köszönöm.



2012. jún. 20. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy ennyi dologgal, akkor nem igazán tudom mit kellene még tanácsolni. Mit mikor? Minden étkezésed tartalmazzon szénhidrátot és fehérjét. Este, utolsó étkezésnél pedig a szénhidrát felesleges, ott csak fehérjét egyél. Ennyi.
2012. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, szerintem keves kenyeret es pekarut egyel inkabb puffasztot rizst es ilyesmiket kenyer helyett nekem bejott. Reggel ehetsz joghurtot szalami.. ebedre zoldseg hussal vagy salata juhsajtal ilyesmi este gyumi zoldseg vagy sulthus egy szeletke kenyerrel 3 szelet paradicsommal a lenyeg hogy sokat igyal
2012. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Reggeli: Tk. kenyér, sonka, sok zöldség, esetleg tojás vagy zabpehely tejjel

Tízórai: 1 alma vagy valamilyen kevés ch és cukor tartalmú gyümölcs vagy joghurt/kefír

Ebéd: Csirkemell zöldségkörettel vagy rizzsel, főzelék

Uzsonna: Zöldségsaláta vagy kefír/joghurt

Vacsora: Főtt tojás vagy túró, esetleg zöldség.. Vacsorára lehetőleg ne egyél szénhidrátot...


Sok sikert a fgyáshoz!

2012. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!