Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Árt/nem árt?...

Mit gondoltok? Árt/nem árt? Vagy csak nem szükséges?

Figyelt kérdés

15/f vagyok és kondi mellett szeretnék szedni Amino ST 2300-at és L-karnitint. Káros, nem ajánlott, nincs rá szükségem??

Előre is köszi a válaszokat!


2012. máj. 25. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:
2012. máj. 25. 20:37
 2/3 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem szednék ilyeneket, főleg nem 15 évesen. aA kondit is hamar kezdted, az ízületeidet elkoptatod, nem fogsz megnőni! Óvatosan ezekkel, mert át lehet esni a ló túloldalára... Hogy szedd-e ezeket? Jó kérdés, én nem szednék semmi ilyet, 1000 éve is meg tudtak erősödni az emberek, meg jól kinézni, inkább az étrendedre figyelj, meg sok fehérjét egyél!
2012. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy 15evesen MESSZIRE keruld el ezeket!!!!!!!!!!!!!!!!!

Meg fejlodo korban vagy, NORMALIS taplalekbol, zoldseg, gyumolcs, magok tessek beszerezni a szukseges dolgokat es ne ilyenekbol!

Komolyan mondom!!!


En elmultam 34, fel eve nyomom kemenyen a sportot es csak mostanaban kezdtem utana nezni, hogy mivel segithetnem elo a sportot, de probalom, hogy csak a legminimalisabbat szedjem. Majd ha elmultal 18-20, akkor visszaterhetunk erre.

Addig tessek minden nap 3-4 fele zoldseget megenni, lehetoleg nyersen, ha ugy nem megy, akkor parolva, de nem fozve.

Sok gyumolcs, rengeteg folyadek (viz!) es csoki/csipsz/kola elkerulese. Persze heti 1-2x becsuszhat az is, de torekedj inkabb az egeszseges etkezesre es tobb eredmenyt ersz el a te korodban, mint ezekkel az izekkel...

2012. máj. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!