Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek még kell fogynom?

Szerintetek még kell fogynom?

Figyelt kérdés
16éves fiú vagyok 175cm 55-57kg között mozog a súlyom.90kg-ról indultam.Anya és mások szerint már túl sovány vagyok de szerintem nem.Azt mondják hogy testkép zavarom van.Igazuk van?Képek lentebb. [link]
2012. jún. 18. 23:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy akármit eszem nem hízom.Volt hogy anyám tömött egész nap,vagy volt hogy szalonna sütésen voltam és zsíros kenyeret ettem szalonnával.Vagy pepsit ittam meg pörköltet ettem és egész nap meg sem mozdultam,mégis nem híztam sőt sokszor fogytam is még.Ma ráálltam a mérlegre már csak 54,5 kg voltam.Ez mitől van?
2012. jún. 20. 09:23
 12/12 anonim válasza:
Elég kis görényke vagy, biztos nem érezném magam nőnek melletted....nem hinném, hogy meg tudnád védeni a csajodat ha szükség lenne rá..max ő téged
2012. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!