Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról hogyan lehetne fogyni?

Hasról hogyan lehetne fogyni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és egyáltalán nem vagyok kövér, sőt, inkább vékonynak mondanám magam (és mások is). Csak a hasam picit nagy, ami engem zavar. Sporttal (zumbára járok) v. milyen étkezéssel lehetne onnan fogyni? Imádom az édességeket, lehet, h. ez látszódik meg a hasamon? (Máshol nem látszódik, nem jönnek rám a plusz kilók.)

2012. jún. 18. 14:15
 1/7 anonim válasza:
60%
A legjobb szerintem a jó öreg felülés-gyakorlat. 50-100, amennyit bírsz. Ezt semmilyen újfajta edzés nem tudja überelni.
2012. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ZoZookaa válasza:
előszöris probálj egészségesen élni és nehogy elkezdj koplalni mert egy egész leten át nem koplalhatsz aztán meg ha rendes eredményt elrted a fogyásban még nagyobbá fogsz vissza hízni fontos az egészséges táplálkozás reggel kevés szinhidráttal egyél sok zöldséget de este 6 után már semmit próbálj sok felülést csinálni naponta sorozatban 10 20 at aamennyit bírsz pl 10-(pihensz)-10(pihensz) 10 -(pihensz) -10 ha megteheted ez nagyon fontos mozogj sokat főleg kocogásra gondolok minnél többet fuss és ne gondold hogy ez egyről a 2 re játék de ha minden szabályt betartasz akkor nagyon szép hasat tudsz elérni nem kell tulzásba vinni de édessgböl ne egyél sokat [link] de persze ha nem vagy kövér azért egy keveset megengedhetsz :))
2012. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal szebbek és nőiesebbek azok a lányok, akiknek picit kidomborodik a pocijuk! :)
2012. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ugyan így vagyok én is. És nemszeretem, hogy a ruhák a hasamon feszülnek. Nekem 1 éve zumbával, sikerült, nem nasiztam, és vacsira is csak joghurtot ettem vagy gyümit. De a suli mindent tönkretett, most kezdem előröl. :) De délelött ugyan úgy ettem mint előtte, soha nem voltam éhes, nem éheztem. A felüléstől a hasizom fejlődik, ami jó, de nem elég, különben csak nagyobbnak látszik, minden képen kell mellé aktív mozgás. Sok sikert!
2012. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lassan kidobhatnátok a Nők Lapját. A felüléstől nem fogysz hasról, mivel nincs helyi fogyás. Sport + helyes étkezés. Ennyi a titok.
2012. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
szomorú, de igaz: nagyjából sehogy. fogyni onnan, csak onnan nem tudsz. konkrét helyről való lefogyás nem létezik. abban a sorrendben fogysz, ahogy hízol. tehát, ha először a hasadra hízol, akkor először onnan fogsz lefogyni. de ha felüléseket csinálsz, csak izmosabb lesz a hasad, de nem fogsz tőle lefogyni. Nem akartam senkit sem elkeseríteni, de ez a puszta tény. Bármilyen KOMOLYABB oldalt néztek meg, ami ilyesmivel foglalkozik, megtaláljátok:)
2012. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat.
2012. júl. 1. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!