Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 nap alatt fogyott már...

20 nap alatt fogyott már valaki 5-10kg-ot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
ha igen az írjon személyes tapasztalatot mivel mennyi idő alatt előre is köszönöm.

2012. jún. 9. 18:57
 1/5 anonim válasza:
Fogytam már. Versenyre kellet versenysúlyt elérni. Az utolsó 7 napban húztam rá. (még 5 volt hátra) Onnantól semmit sem ettem, csak egy pici gyümölcsöt reggelente. Az utoló 2 napon pedig már inni se nagyon ittam. De ezt semmiképp sem mondanám egészségesnek. Ha nem az életed múlik rajta ne akarj így lefogyni. Heti 1-2 kg optimális, és tartható is.
2012. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mennyit fogytál? és utána vissza hízad?
2012. jún. 9. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
röhögve lehet...
2012. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
komolyan? hogy?
2012. jún. 12. 21:07
 5/5 anonim válasza:

Azért a röhögve túlzás... Én eszméletlen sok csokit tudok enni. ÉÉÉÉSSSS igen eszek is. Hát ebben a 20 napban nem ettem. Kapartam is a falat. Elég drasztikus változás kell. Ha megáll a mérleg 5-6 után akkor jöhet egy "régi" nap aztán még szigorúbban a többit. Érdemes folyadéknappal kezdeni. Nagyjából annyit szabad csak enni, mint ami eddig a tízóraid volt. De az utolsó napok nekem durvák voltak. Akkor érdemes vízhajtót bevenni, és az utolsó napon inni sem ittam, mint már említettem. (Szaunát nem érdemes kipróbálni, azt csak egyszer vetettem be)

Viszont megvolt a mérés. Mentem a kis táskácskámmal. 5-10 szendviccsel és 2l vízzel. Na ezeket már a verseny kezdése előtt megettem, ittam. A lényeg a mérés volt:) Egyébként 5-7 megy vissza utána (1 hét alatt) de utána a többi tartható.

Jahh és említettem, hogy egy-egy ilyen végérvényesen is szétvághatja a gyomrot?

Ha nem az életed függ rajta maradj a normális diétáknál!!!!

2012. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!