Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 14 éves lány vagyok 158...

Ha 14 éves lány vagyok 158 cm, akkor hány kilónak kell lennem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem mérvadóak a kilók, a tükörben látod van e felesleged
2012. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ...45-50-53
2012. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én magamat kövérnek látom. 45 kg vagyok. Kiállnak a csontjaim, de így is úgy látom,hogy van rajtam felesleg főleg a combomon.. Szóval én a tükörben úgy látom,hogy van elég sok feleslegem.. 40 kg szeretnék lenni
2012. jún. 6. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy van rajtad felesleg de az meg egész biztos hogy 50kiló körül mutatnál jól.

sportolj meg kajálj egészségesen ennyi a nagy tudomány.

a testsúlyoddal ne törődj ennyire mert csak félrevezeted magad. 40kilósan abszolút csontkollekció lennél, de igazából még akkor is láthatnál magadon valahol felesleget. a testkompozíciódon kell változtatnod , kicsit izmosodnod és leadnod valamennyi zsírt. ehhez tényleg nem kell semmilyen szélsőséges diéta csak feldolgozatlan ,jó minőségű élelmiszerek és sok mozgás.

2012. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben a korban fogyóznod még nem szabad, csak sportolni, sportolni, sportolni, ha nem vagy megelégedve magaddal!


Hogy miért?

Mert még alakulóban a tested, a melled nem nyerte el a végleges méretét, alakját stb...

és ha most megvonod magadtól a fontos tápanyagokat, akkor a felnőttkori tested lesz pocsék.


Az alakformálás természetesen nem tilos.

Fuss, biciklizz, ússz, tornázz illetve bármi, ami adódik.

Próbáld az izmaidat erősíteni.


Helyi fogyás nincs, ha csak fogyókúráznál, akkor valószínűleg továbbra is aránytalanul fogynál (= mire lemenne a felesleg a kritikus területekről, addigra csontsoványra, betegesen girhesre fogysz a többi helyen).


Egyébként én is 158 vagyok és jelenleg 27 évesen a körülbelüli 50 kiló áll a legjobban.

14 évesen 42 és 45 körül mozogtam, és 42 kilósan is vastag volt a combom, mert nem sportoltam eleget, csak keveset ettem. Ha visszamennék, máshogy csinálnám.

2012. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!