Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor lassul vagy gyorsul...

Ilyenkor lassul vagy gyorsul az anyagcsere?

Figyelt kérdés

3-3,5 hete kezdtem el edzeni (futópad). A mérlegem sajnos nem jó, nem tudok venni, de centiben láttam a fogyást + a tükörben is. 1-1,5 hete viszont iszonyatosan meghúztam a bokám, a szalaggal van valami baj, azt mondta a doki (achillesnél) és hogy pihentessem, borogassam kenjem krémmel és a lehető legkevesebbet sétáljak.


Így edzeni nem voltam 1 hete. Utoljára szerdán mentem, és most is rohadtul fáj:( be van dagadva. Így csak az étrend marad amivel fogyni tudok.


Az biztos hogy a futás meggyorsította az anyagcserém 2-3 hete mikor futottam, mert nem sportoltam idei tanévben, viszont így hogy nem futok ismét le fog lassulni?


Megint lassú lesz amíg nem edzek?


2012. jún. 6. 09:20
 1/1 anonim válasza:
igen, és neki állsz hízni is amíg ugyanannyit eszel mint mikor edzettél de nem mozogsz.
2012. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!