Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyagcsere kúra - Kovács-Magya...

M.k.judit kérdése:

Anyagcsere kúra - Kovács-Magyar András?

Figyelt kérdés
Van aki kipróbálta már Kovács-Magyar András féle anyagcsere kúráját? Vélemény? Tapasztalat? Álítólag nagyon lehet tőle fogyni?!(7-20kg)

#anyagcsere kúra
2012. máj. 7. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Rákerestem, mert sose hallottam róla. Te figyu, ez egy baromság. Éhezésen alapul, aminek az eredménye valóban az anyagcsere megváltozása lesz, csak nem úgy, ahogy szeretnéd. Le fog lassulni, ha pedig újra eszel, tartalékol minden egyes kalóriát, hogy felkészüljön a következő éhezésre.


A kedvencem, hogy a kávé nem felcserélhető a teával. Nyilván azonnal wc-zést okoz, azért. Igen ám, csak én anélkül is járok wc-re, plusz ha éhgyomorra benyomok egy kávét, már első nap meghalok, az fix. (Soha nem kávézom, rosszul vagyok tőle, szívdobogás stb.)

A salátát miért kell 10 dekában maximálni? Ez is baromság.

Meg a szőlőcukor is, kiskanállal, éhgyomorra. Mellé meg az üres pirítós: 0 tapányag, tömény szénhidrát, cukorral...

Szerintem ez nincs meg még napi 1000 kalória sem, bár nem számoltam ki.

2012. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem próbáltam még, de akitől kaptam, Ő is, és akitől Ő kapta, Ő is kipróbálta 8-10 kg-ot adtak le, kb. fél éve.

Azóta is esznek rendesen, nyílván odafigyelve, de tartják a súlyukat!

2012. máj. 7. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!