Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy átlagos méretű lángosban...

Egy átlagos méretű lángosban kb. hány kcal lehet?

Figyelt kérdés
Nincs rajta semmi csak egy sima lángos, ami nem olyan hatalmas?
2012. jún. 5. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem 4-500.

függ hogy mennyire olajos/zsíros

2012. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kalória bomba. Egyrészt a liszt miatt, másrészt a zsiradék /olaj/ miatt. Inkább kerüld, ha fogyózol.
2012. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel ma ebédig semmit nem ettem csak ezért kérdeztem. Mert egy fél lángost volt és ma többet nem is akarok enni max egy paradicsomot
2012. jún. 5. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem legalább 1000. De nem ez a legnagyobb baj, hanem az, hogy csak zsír meg fehérliszt van benne. Tápanyag 0.

Ennél már csak az rosszabb, ha a mai tápanyagszükségletedet 1 db paradicsommal kívánod fedezni.

2012. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos ne olyan lángosra gondolj amit az éttermekben főznek hanem amit iskolai konyhán főznek.

[link] ennél egy kicsivel nagyobbra gondolj plusz csak a felét ettem meg így is ezer?

2012. jún. 5. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen mindegy mekkora, mert fogyatékos módon akarsz fogyni. Ma egy fél lángos meg paradicsom. Holnap mit eszel? Fél milka, meg egy répa? Javaslom kicsit kezdj utána olvasni, mielőtt bajt csinálsz magadnak.
2012. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy deka zsírtól nem fogsz megszabadulni, csak éhezni meg szenvedni fogsz. Olvass utána egy kicsit hogy is működik az emberi szervezet, egy normális diétánál gyakorlatilag zabálni kell még egy átlagember átlagos étkezéséhez képest is, nemhogy ezekhez a megvonásos téveszmés baromságokhoz képest.
2012. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!