Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap -10 kiló milyen...

3 hónap -10 kiló milyen étrenddel valósítható meg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

reggeli szénhidrát(zabpehely, tk kenyér, fehér kenyeret péksütit ne egyél.)

tízórai szervetlen ásványi anyagok és fehérje (kefír vagy joghurt, vagy zöldség)

ebéd fehérje(csirkemell, további sovány húsok, szója-tofu) és nagyon kevés szénhidrát(rizs, krumplit ne egyél)

uzsonna fehérje és zöldségek

vacsora CSAK fehérje. ne egyél se zöldséget, se gyümölcsöt, éhes leszel tőlük. túrót egyél, vagy vegyél fehérje turmixot.

2012. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ne akarj ilyen hirtelen ilyen sokat fogyni, mert azt sem a tested, sem pedig a szervezeted nem fogja meghálálni! A testeden a bőr megereszkedik, a szervezeted pedig legyengül! Azt tanácsolom, hogy egyél rendesen ahogy szoktál, de sose lakjál jól! Lehet, hogy kicsit több ideig tart, de legalább nem teszel kárt magadban! Nekem bevált! :)
2012. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kedves második, első vagyok:)

nos, biztos hallottad, hogy heti hány kg fogyás az eredményes?

aha, 1

3 hónap az várjunk csak....12 hét! azaz -2kg.

szóval még a normálisnál is normálisabb mértékű fogyás lenne.

2012. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!