Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet az, hogyha egész életemb...

Lehet az, hogyha egész életemben dagi voltam, "normális", sovány lány legyek?

Figyelt kérdés

176 centi vagyok, és voltam már 88 kiló is sajnos, most 76 vagyok, és egészséges táplálkozással, sporttal fogyok, próbáltam minél többet utána olvasni a helyes fogyásnak, hogy ne fogyjak "rosszul".

Szerintetek lehet valaha teljesen szép alakom, vagy ha kiskoromtól kezdve dagi voltam, akkor sosem lehet feszes, lapos hasam?



2012. máj. 30. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet!!!!Mindig is dagi kislány,felnőtt korban kövér nő voltam!Amikor azt mondtam elég akkor a 164cm-hez 96kg-ot nyomtam!!!Most 61kg vagyok.Vagyis van rajtam nem kis felesleg!De erröl Én tehetek hogy újra meghiztam!Vagyis felszedtem 5-6kg-ot!Hobbim a sűtés-főzés.És az elmúlt három napban is 5fajta süteményt készítettem és mind végig "kóstoltam"!Hónapok óta tartom ezt a 60-61-62 kg-os súlyt,úgy hogy négy munka,két szabadba dolgozok!Szabadnapjaimon mindig sütök,vagyis eszek is!De a többi napokon csak kalóriaszegény ételeket eszek!Vagyis ma pl párolt zöldség grillezett gombával.Szeretem.Lehet nem a legegészségesebb diéta,de nekem bevált!és igy tartom a súlyomat de mellette a finom ételeket is eszem.
2012. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet szep alakod!


Az egyetlen gond az lehet, hogy a bor annyira megnyult, hogy fogyas utan lotyogni fog. Attol fugg, mennyire rugalmas es feszes a bor... ha fiatal vagy, akkor lehet me'g feszes.

2012. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én is attól félek, hogy a bőröm nem lesz szép.

mert szerintem lefogyni le tudok, ha figyelek a mozgásra és az étrendre, de félek, hogy mivel egész életemben dagi voltam, ezért már nem lehet feszes a bőröm.


egyébként 21-2 éves vagyok, úgyhogy hátha még rugalmas a bőröm.


nem tudom...

2012. máj. 30. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Extrem esetben plasztikai mutettel is eltavolithato a felesleges bor.


De 21 evesen me'g nem lesz semmi gondod; csak ne vidd tulzasba a fogyokurat, taplalkozz egeszsegesen, es igyal eleg vizet.

2012. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Remélem tényleg nem lesz szükség plasztikai műtétre, de ugyanakkora bőröm feszes lesz. Nem is lenne rá pénzem amúgy sem... Meg szerintem az olyan esetekben szokás, amikor valaki mondjuk nagyon gyorsan vagy 40-50 kilót.


Én lassan fogyok.


A folyadékbevitelre már vagy másfél éve nagyon figyelek, sosem iszom egy nap másfél liternél kevesebb vizet.

2012. máj. 30. 13:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló gondokkal küzdök.

Ma telt be a pohár, mikor megláttam a mérleget.

174 cm-hez, 122 kg.


22/L

2012. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megértem a problémádat, de azért szerintem nem teljesen hasonló a helyzetünk, mert én a legtöbb ami voltam az 88 kiló volt, és abból már le is fogytam 12 kilót, és ezt már régóta tartom, illetve ha változik a súlyom, akkor az lefelé megy, nem pedig felfelé.


Ismerem milyen az, "amikor betelik a pohár", de nekem jó sokszor betelt a pohár, mielőtt rá tudtam volna venni a tényleges változtatásra.


Sok sikert neked, remélem, képes vagy rá, hogy változtass, ne pedig csak sajnáld magad, mint ahogy én tettem sokáig.

2012. máj. 30. 14:04
 8/10 anonim válasza:

Amikor elolvastam a kérdést, teljesen magamra ismertem, csak én 14 éves vagyok :D 176 cm, 88 kg-ról indultam, és amikor legutoljára megmértem magam (egy-két hete) 76 kg voltam. Én is egészséges táplálkozással és sporttal fogytam, vagyis még fogyok tovább, és meg sem állok 60 kg-ig :D A szüleim azt mondják, ez nagyon egészségtelen, és sosem leszek olyan vékony mint azok a lányok akik születésüktől kezdve vékonyak, de egyszer rátaláltam egy lánynak a blogjára, és ezekre a képekre:

[link]

[link]


Nekem ő hatalmas inspiráció, ha gondolod nézz szét az oldalán :) [link]

2012. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ez komoly?!?! Még a számok is egyeznek? :))

Hát ez jóó! :))

Szerintem nem igaz, hogy nem egészséges, ha normálisan csinálja az ember, és nem koplal, akkor még épp jó is, hogy fogy.



Ez a lány meg hihetetlen, de komolyan! Nagyon örülök, hogy ezt megmutattad, el sem tudom hinni, hogy a két lány egy és ugyanaz!

Basszus!! HOgy csinálta?! Még a karja is teljesen sovány.

És ráadásul ő sokkal kövérebb volt, mint én valaha voltam, és most mégis milyen szexi csaj lett belőle.

Hát ez tényleg nagyon inspiráló :))

2012. máj. 30. 18:18
 10/10 anonim ***** válasza:

176 centihez 88 kilo volt a legnagyobb sulyod, az alapbol nem olyan veszes, azt is tudod, hogy szep lassan (egeszseges etrenddel) lehet eredmenyesen fogyni, meg csak 21 eves vagy, ha rendszeresen sportolsz meg akar csinibb is lehetsz, mint az a lany!;) En legalabbis nem latom akadalyat.

Egyebkent az uszast nagyon ajanlom, nem egyszer lattam mar az uszodaban olyan not, aki minimum volt vagy 100 kilo, de olyan feszes volt a bore, hogy el sem hittem (es persze irigykedtem) ;)

2012. máj. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!