Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet ezzel a módszerrel...

Lehet ezzel a módszerrel ennyit fogyni? (többi lent)

Figyelt kérdés
A búzakorpa tejjel hízlal? Ha csak azt eszek 1 hónapig és csak vizet iszok mellette, akkor le tudok adni 10-15 kg-ot? Persze még mozognék is. Tudom, hogy egészségtelen stb... Nem kérek a szidásból... De nagyon zavar hogy van rajtam felesleg, és minél előbb szeretnék tőle megszabadulni, mert sokkal több önbizalmam lenne szép alakkal... Tehát?

2012. máj. 25. 13:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve azt még elfelejtettem, h a búzakorpából bármennyit lehet enni ha éhes vagyok?
2012. máj. 25. 13:41
 2/5 anonim ***** válasza:
tehát úgy tervezed, hogy búzakorpán és vizen fogsz élni a hátralévő életedben? vagy neked az okés, hogy lefogysz gyorsan, aztán megint visszahízol, megint lefogsz, visszahízol... aztán a bőröd meg úgy fog kinézni mint egy elhasznált mosogatószivacs. tudom, azt írtad, nem kérsz a szidásból, de ez egy szar ötlet. gondolkozz és talán neked is leesik. amúgy 10 kg felesleget adtam le én is, csak életmódváltással, tehát ez akár így is maradhat ha továbbra is egészségesen eszik az ember, ami nem nagy megerőltetés. 3 hónap. nem olyan sok a tartós és szép eredményért. gondolkozz már kicsit.
2012. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

Előbb halsz bele, mint hogy lefogyj :D Ezt most komolyan mondom. Ilyen tápanyaghiány előidézésével vagy megfekszel, vagy kórházba kerülsz. A búzakorpának a tápértéke 0, lényegében rost, és semmi más. A tejben sincs semmi, csak tejcukor, zsír meg minimális fehérje. Ezzel max 1-2 hétig húzod, utána kórházba kerülsz.


Nem tudom megérteni, hogy gondolják egyesek... Évekig szedted fel magadra azt a zsírt, miből gondolod, hogy 1 hónap alatt majd sitty-sutty eltűnik?????


Tudok ajánlani mást:

[link]

2012. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából az alapismeretekkel amit smartguy linkelt azzal baromi jó eredményeket lehet elérni, 8-10 hét alatt, utána persze meg kell tartani azt az életformát, és így a külső is tovább csiszolódik.
2012. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah a kérdésedre a válasz pedig: debil vagy.
2012. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!