Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatok vagy ez kevés?

Így fogyhatok vagy ez kevés?

Figyelt kérdés

Eddig szinte semmit nem mozogtam. Hazajöttem suliból, beültem a gép elé, ettem és kb ennyi.. Most viszont lassan 2 hete minden délután 30-40 perc mozgást beiktatok. Ebbe van ugrálás, nyújtás, zsírégető mozgások, erősítés.. szóval sok minden. Valamint eddig sokszor éjszaka ettem. Erről is leszoktam amennyire tudtam. Ezzel még küzdök, mert imádom a hasamat. De minden erőmmel rajta vagyok.

Valamint olvastam valamikor itt hogy a zöld tea hatásos, így azt is iszom mióta mozgok minden nap.

Plusz eddig nem sokat ittam egy nap, most viszont olyan 1,5 liter innivalót minimum megiszok egy nap.

Szerintetek elérhetek ezzel valamennyi fogyást? Vagy ez nem elég ahhoz?



2012. máj. 24. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez is valami de csodát ettől ne várj. A 30-40 perc mozgás minden délután az legyen célzott mozgás ne össze vissza ami épp eszedbe jut. Fuss, az a leghatásosabb.
2012. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hatásos, ha egyébként normálisan táplálkozol.
2012. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Próbálok ráállni teljesen a dologra, csak nehéz hozzászoknom hogy nincs annyi kaja + több mozgás..
2012. máj. 24. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!