Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166 cm és 57 kg vagyok,17...

166 cm és 57 kg vagyok,17 éves. Még tavaly nyáron felszedtem némi felesleget a hasamra és a lábaimra. Hogyan tudnám feszessé és formássá tenni?

Figyelt kérdés
Eddig sosem látszott meg ha összevissza ettem, de most már igen. Nem sportolok semmit. Egészen tavaly nyárig mindenki el volt ájulva hogy annyit eszek amennyit akarok, akkor amikor és nem járok el edzeni se. Nem kezdtem el többet enni , de mégis megjelennek a feleslegek, ha nem is kilóra, de látszik.
2012. máj. 23. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdj el kocogni, és ezentúl figyelj oda a táplálkozásodra!

17 éves vagy, ez az a kor, amikor sok vékony lány hízni kezd (én is ugyanígy voltam anno) 167cm-hez 50 kiló voltam, aztán egyszerre sok csokiztam meg minden jót ettem és 57-58 kilóra felhíztam. Aztán nyáron kocogtam rendszeresen, azóta nem voltam ennyi. Most 30 éves vagyok és 52-53 kg, és eszek rendesen, de figyelemmel és mértékkel!

2012. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :D

és elég volt csak a futás mozgásnak?:)

2012. máj. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!