Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leakarok magamról adni 7 kg-t...

Leakarok magamról adni 7 kg-t de sztem fiatal vok a diétához. Sport?

Figyelt kérdés
11 éves lány vok. Jön a nyár, strand, póló meg minden. Én viszont 45 kg vok viszont többnek látszok. 35 kg-ra szeretnék lefogyni. Nekem aztán mindegy mennyi idő alatt de sztem fiatal vok a fogyózáshoz. Anyának meg nem szeretnék szólni h fogyni akarok mert akkor mondani fogja h nem kéne. De ez nagyon zavar! Mit tegyek?
2012. máj. 5. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Diéta az annyi, hogy sok zöldség, gyümölcs, kevesebb édesség/gyorskaja (szerintem ezt támogatni fogják a szüleid) sport: szerintem alapvető mozgás is elég(séta,kocogás,bicikli) m1 csak mozogj
2012. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A nozgást még eltom viselni de apum naon húspárti! és én is!Szerinte meg ha nem eszel elég húst az energy nullán! És velem is ez a baj! nem eszek húst nem bírok semmit a zöldség gyümölcstől meg még éhesebb vok! :'(
2012. máj. 5. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
A hús az jó,nem attól hizol. Általában a körettel van a gond. Egyél húst zöldségekkel, salátákkal. Tízórainak, uzsonának lehet esetleg gyümölcsöt enni.
2012. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem kajakozz vagy atlétika mind1 mit sportolsz mert mindegyiktől fogysz csak mozogj futás is jó,enni meg hát csak vizet iszol nem kolát stb..szénsavas szarokat ne.És ne egyél édeséget.Ennyi.
2012. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Öm az uccsó előttinek oks! :)

Az uccsónak szeretném mondani h sajnos kajakozásra nincs lehetőségem. lenne egy 5 napos táborban de egyszer voltam ott és még egyszer nem megyek az is tuti! (már bocsi) Nem nekem való. Akkor marad a futás. Amiből elég lassú vok xD

2012. máj. 6. 15:37
 6/7 anonim válasza:

szia! én 12 éves vagyok, kb. annyi kiló mint te és én 42 szeretnék lenni. szerintem 35 kg az túl sovány, bár attol függ, hány cm vagy. ha olyan 152, akkor a 45 kg az jó, de azért írok egy diétát neked.

- reggelire pár szem epret egyél és egy pohár teát.

- tízórai : egy alma vagy egy mini szendvics

- ebéd: rizs és valamilyen sovány csirkehús

- uzsonna: egy banán

- vacsi: gyümölcssaláta banánból, kiviből , esetleg eperből, rakhatsz bele almát is.

a vacsi fontos, hogy 6 előtt legyen.

nagyon sok vizet fogyassz! sok sikert!

2012. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kajakos vok aki azt ajánlotta hát rosszat mondtam mert attól nem fogsz :D csak jó sport.Atlétika nem tudnál járni? simán lefogynál pár edzés alatt,de tényleg azt csináld amit szeretsz,és ne félj hogy izmos leszel hanem jársz kondiba akkor simán sportal heti 4 edzés kb Az szép nagyon:D Bocs hogy ílyen rosszul fogalmaztam tudom fogalmazás 1 es de remélem valamit kiszürtél belőle:D
2012. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!